کدخبر: 19288

قیمت سکه | افزایش قیمت سکه | کاهش قیمت سکه

قیمت سکه و طلا امروز 20 فروردین

قیمت سکه و طلا امروز به چه عدد و رقمی رسید؟!

قیمت سکه این روزها در نوسان است. قیمت سکه روز گذشته کاهشی شد. قیمت سکه عاملی برای افزایش خریداران شد. قیمت سکه در معاملات پشت خطی بسیار مهم و تاثیرگذار است. پیش بینی قیمت سکه امروز را در ادامه می خوانیم.

قیمت سکه و طلا امروز 20 فروردین

 با وجود نوسانات کاهشی محدود در بازار دلار، قیمت طلا و سکه نیز امروز در مسیری کاهشی قرار گرفته است و  و در لحظه تنظیم این گزارش، قیمت طلا (18 عیار) نیز دو میلیون و 538 هزار و 100 تومان اعلام شده است. این در حالی است که نرخ بازگشایی طلا دو میلیون و 550 هزار 100 تومان بوده است. طلای دست دوم نیز اکنون حدود دو میلیون و 548 هزار و 100 تومان قیمت دارد.

در چند روز گذشته قیمت‌ها در بازارهای مالی نوسانات قیمتی محدودی در کانال‌های مشخصی تجربه کرده‌اند و کارشناسان معتقد هستند در صورتی‌که سیگنال سیاسی جدیدی به بازار تزریق نشود و یا دولت قصد تزریق ارز به بازار را نداشته باشد قیمت دلار در کوتاه‌مدت حدود کانال‌های 50 و 51 هزار تومان باقی می‌ماند و در نتیجه قیمت طلا و سکه نوسانات محدودی را تجربه خواهند کرد.

قیمت سکه و طلا 17 فروردین 1402

قیمت سکه امامی امروز

قیمت سکه امامی به 31,688,000 (سی و یک میلیون و ششصد و هشتاد و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۵۸ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه، امروز به ۱۸,۹۰۰,۰۰۰ (هجده میلیون و نهصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۰۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ ربع سکه

همچنین ربع سکه با کاهش ۱.۷۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۱,۶۰۰,۰۰۰ (یازده میلیون و ششصد هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۶,۸۰۰,۰۰۰ (شش میلیون و هشتصد هزار) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۵۴۸,۱۰۰ (دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۸۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با کاهش ۱.۷۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۱,۰۴۸,۰۰۰ (یازده میلیون و چهل و هشت هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه و طلا امروز 16 فروردین 1402

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم 2 میلیون و 627 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 28 میلیون و 300 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 31 میلیون و 500 هزار تومان است.

طلای جهانی 2 هزار دلاری شد

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 18 میلیون و 700 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 11 میلیون و 700 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 6 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 11 میلیون و 370 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 2025 دلار است.

قیمت سکه و طلا امروز 15 فروردین 1402

 هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم 2 میلیون و 550 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 28 میلیون تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 31 میلیون تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 18 میلیون و 500 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 11 میلیون و 500 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 7 میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 11 میلیون و 50 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1983 دلار است.

قیمت سکه 14 فروردین 1402

 بر اساس  اخبار رسیده از بازار طلا و که در امروز دوشنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲، سکه نیم گرمی پارسیان با قیمت ۱ میلیون و ۴۳۳ هزار تومان فروخته می‌شود.

همچنین قیمت سکه یک گرمی پارسیان در بازار ۲ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان رسیده است. سکه دو گرمی پارسیان نیز در معاملات امروز با قیمت ۵ میلیون و ۷۱۵ هزار تومان معامله می‌شود.

سکه یک و نیم گرمی پارسیان هم با قیمت ۴ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت سکه و طلا 10 فروردین 1402

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه در پنجمین روز کاری سال ۱۴۰۲ (تا لحظه تنظیم گزارش) با رشد ۵۰۰ هزار تومانی به ۳۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید، سکه بهار آزادی نیز به ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار در ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ به ۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان رسید.

قیمت سکه 9 فروردین 1402

قیمت طلای 18عیار هر گرم 2 میلیون و 590 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 28 میلیون و 800 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 31 میلیون و 700 هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 19 میلیون تومان، ربع سکه بهار آزادی 11 میلیون و 300 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 7 میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی،  11 میلیون و 220 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1961 دلار است.

قیمت سکه 8 فروردین 1402

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم 2 میلیون و 569 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 28 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 31 میلیون و 500 هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 18 میلیون و 300 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 11 میلیون و 200 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 6 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی،  11 میلیون و 130 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1953 دلار است.

قیمت سکه و طلا امروز 7 فروردین 1401

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز هفتم فروردین ۱۴۰۲، ۳۱ میلیون ۲۰۰ هزار تومان است.

همچنین قیمت نیم سکه ۱۸ میلیون ۶۰۰ هزار تومان؛  قیمت ربع سکه ۱۱ میلیون ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۶ میلیون۵۰۰ هزار تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۵۵.۵۱۸ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۵۸۵ هزار ۵۱۸ تومان است.

قیمت سکه و طلا 27 اسفند 1401

امروز شنبه ۲۷ اسفند تا لحظه تنظیم این خبر در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و  ۴۳۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۹ میلیون و ۳۰۰ تومان است.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار، ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون  و ۷۰۰ هزار و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت سکه 25 اسفند 1401

قیمت سکه امامی امروز در سایت کانون صرافان حدود 28 میلیون و 126 هزار تومان است که نسبت به همین زمان در روز گذشته، کاهش بیش از 500 هزار تومانی را نشان می‌دهد.

همچنین قیمت نیم سکه در همین سایت حدود 17 میلیون و 100 هزار تومان به چشم می‌خورد و برخلاف سکه تمام، افزایش یافته و از کانال 16 میلیونی دیروز فراتر رفته است.

در سایت کانون صرافان قیمت ربع سکه به طور متوسط 10 میلیون و 144 هزار تومان درج شده که تقریبا در سطح همان قیمت ظهر دیروز است.

در بازار امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۵۲۹۰۰ تومان کاهش، ۲,۲۶۴,۱۰۰ (دو میلیون و دویست و شصت و چهار هزار و یکصد ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه و طلا امروز 24 اسفند 1401

قیمت طلا و سکه که در ساعات اولیه معاملات دیروز مسیری افزایشی را طی می‌کردند، در پایان روز کاهشی شدند و امروز 24 اسفند 1401 نیز روندی نزولی دارند.

در لحظه تنظیم این گزارش، قیمت طلا (18 عیار) دو میلیون و 266 هزار و 955 تومان است در حالی که در آخرین نرخ‌های دیروز طلا با قیمت دو میلیون و 284 هزار تومان معامله شده است.

در بازار موازی، دلار هم امروز روندی نوسانی دارد و در حالی که این اسکناس آمریکایی تا کانال 47 هزار تومانی نیز پیش رفت در مدت زمان کوتاهی به ابتدای کانال 46 هزار تومانی بازگشته است.

به نطر می‌آید امروز خبر سفر شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی قرار است در روزهای آینده بازار را تحت تاثیر خود قرار داده است. هر چند کارشناسان در این بین معتقد هستند بازار برای ثبات بلندمدت قیمت‌ها به گشایشی حقیقی در زمینه بین‌المللی نیاز دارد.

قیمت سکه 18 اسفند 1401

قیمت انواع سکه طلا

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه ۱۸ اسفند در نیمه ابتدایی معاملات بازار به ۲۷ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان رسید و ۶۰ هزار تومان درمقایسه با روز سه‌شنبه تنزل پیدا کرد. قیمت سکه تما‌م‌بهار آزادی با کاهش ۳۳۰ هزار تومانی به ۲۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید. نیم‌سکه ۱۵ میلیون و ۸۶۰ و ربع‌سکه ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شدند.

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه ۱۸ اسفند تا ساعت ۱۱ و نیم دو میلیون و ۲۹۸ هزار تومان به‌ثبت رسید. یعنی باید افت قیمت طلا ۱۸ عیار را درجریان خریدو‌فروش‌های امروز ۲۲ هزار تومان درنظربگیریم.

ارسال نظر: