کدخبر: 19878

قیمت دلار | افزایش قیمت دلار | کاهش قیمت دلار

قیمت دلار در 31 خرداد | قیمت دلار همچنان همه را در بهت فرو برده است

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار ۴۱ هزار و ۲۹۳ تومان و نرخ حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۳۹ تومان اعلام شد.

قیمت دلار در مسائل اقتصادی تاثیر بسیاری دارد. قیمت دلار پس از نوسانات بسیار، حالا روند کاهشی به خود گرفته. قیمت دلار حالا به زیر 50 هزار تومان رسیده و همواره در حال ریزش است. گفته می‌شود مذاکرات با غرب تاثیرات مثبتی بر کاهش قیمت دلار داشته است. در ادامه، قیمت دلار امروز را بخوانید.

 قیمت دلار امروز

 بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس  دلار ۴۱ هزار و ۲۹۳ تومان و نرخ حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۳۹ تومان اعلام شد.

قیمت دلار امروز در صرافی های رسمی

کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را ۴۰ هزار و ۸۸۹ تومان برای خرید و ۴۱  هزار و ۳۰۰ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است.

قیمت درهم و قیمت یورو در بازار متشکل ارزی

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو  ۴۵ هزار و ۱۸ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۰ هزار و ۹۲ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۴۴ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۲۱ تومان اعلام شده است.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس  دلار ۴۱ هزار و ۳۴۹ تومان و نرخ حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۹۰ تومان اعلام شد.

قیمت دلار امروز در صرافی های رسمی

کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را ۴۱ هزار و ۱۳۵ تومان برای خرید و ۴۱  هزار و ۵۴۶ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است.

قیمت درهم و قیمت یورو در بازار متشکل ارزی

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو  ۴۵ هزار و ۱۷۱ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۰ هزار و ۶۸ تومان اعلام شده است.

جزئیات جدید قیمت دلار

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس  دلار ۴۱ هزار و ۴۱۴ تومان و نرخ حواله دلار ۳۷ هزار و ۶۴۹ تومان اعلام شد.

کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را ۴۱ هزار و ۹۳ تومان برای خرید و ۴۱  هزار و ۴۸۱ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است.

اعلام نتایج قرعه کشی مرحله دوم طرح یکپارچه | لیست برندگان خوش شانس نوبت دهی طرح یکپارچه با کد ملی

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو  ۴۴ هزار و ۶۹۱ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۰ هزار و ۶۲۸ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۷۶ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۵۱ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار امروز 24 فروردین 1402

امروز دلار مبادله ای به ۴۱,۷۱۲ (چهل و یک هزار و هفتصد و دوازده ) تومان رسید.

قیمت دلار 22 چقدر شد؟!

براین اساس قیمت خرید دلار آمریکا 42 هزار و 94 (چهل و دو هزار و نود و چهار تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 42 هزار و 520 (چهل و دو هزار و پانصد و بیست تومان ) اعلام شد.

قیمت دلار 21 فروردین 1402

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (دو‌شنبه 21 فروردین ماه) با افزیش نسبت به روز گذشته، 41 هزار و 492 تومان و قیمت حواله دلار 37 هزار و 720 تومان اعلام شد.

قیمت دلار 20 فروردین 1402

قیمت دلار تا این لحظه نوسانات کاهشی را پشت سر گذاشته و حالا به پله هفتم کانال پنجم رسیده است. کارشناسان با شروع معاملات در سال 1402 پیش‌بینی می‌کردند روند قیمت دلار در کوتاه‌مدت همراه با نوساناتی در محدوده 50 و 51 هزار تومان خواهد بود.

کارشناسان حالا معتقدند در صورتی‌که سیگنالی جدید به بازارهای مالی ارسال نشود روند دلار در چند روز آینده از محدوده فعلی خارج نخواهدشد.

قیمت دلار 17 فروردین 1402

قیمت دلار مبادله‌ای، امروز به ۴۰,۷۶۹ (چهل هزار و هفتصد و شصت و نه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۳۹ درصدی داشته است.

قیمت دلار 16 فروردین

 بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 16 فروردین ماه)  بدون تغییر نسبت به دیروز 40 هزار و 200 تومان و قیمت حواله دلار 36 هزار و 600 تومان اعلام شد.

قیمت دلار 15 فروردین 1402

قیمت دلار مبادله ای امروز نسبت به روز قبل ثابت ماند. دلار مبادله ای، امروز به ۴۰,۲۰۰ (چهل هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به  روز قبل ثابت است.

قیمت دلار 14 فروردین 1402

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت دلار امروز (دوشنبه 14 فروردین ماه) 40 هزار و 200 تومان و قیمت حواله دلار 36 هزار و 600 تومان کشف شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو 43 هزار و 627 تومان، و نرخ حواله یورو 39 هزار و 720 تومان اعلام شده است.

ارز و طلا نرخ اسکناس درهم 10 هزار و 946 تومان و نرخ حواله درهم نیز 9 هزار و 966 تومان اعلام شده است.

قیمت دلار 10 فروردین

امروز دلار مبادله ای  با  ۴۰,۲۰۰ (چهل هزار و دویست ) تومان معامله شد.

قیمت دلار 9 فروردین 1402

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه 9 فروردین) 40 هزار و 200 تومان و قیمت حواله دلار 36 هزار و 600 تومان کشف شد.

قیمت دلار 8 فروردین 1402

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (شنبه 5 فروردین) 40 هزار و 200 تومان و قیمت حواله دلار 36 هزار و 600 تومان کشف شد.

قیمت دلار 7 فروردین 1402

قیمت دلار امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ایران ثابت ماند اما در صرافی های با افزایش رو به رو بود.

 قیمت انواع ارز در معاملات امروز (۷ فروردین ماه) مرکز مبادله ایران اعلام شد و بر اساس آخرین نرخ ثبت شده برای هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان و ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان است که نسبت به آخرین نرخ اعلام شده در سال گذشته تغییری نداشته است.

قیمت دلار امروز در صرافی های رسمی

کانون صرافان نیز نرخ امروز دلار را ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان برای خرید و ۴۲ هزار و ۷۶۰ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.

قیمت دلار 28 اسفند 1401

قیمت دلار امروز ۲۸ اسفند و آخرین روز معاملاتی سال ۱۴۰۱ در مرکز مبادله ایران ثابت ماند. بر این اساس، هر دلار آمریکا (به صورت اسکناس) ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت انواع ارز در معاملات امروز (یک شنبه ۲۸ اسفند ماه) مرکز مبادله ایران اعلام شد و بر اساس آخرین نرخ ثبت شده برای هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان و ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان است که نسبت به آخرین نرخ اعلام شده در روز گذشته تغییری نداشته است.

هر یورو نیز به صورت اسکناس ۴۳ هزار و ۶۶ تومان و حواله آن ۳۹ هزار و ۲۱۰ تومان قیمت‌گذاری شد، که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.

همچنین هر درهم اسکناس نیز ۱۰ هزار و ۹۴۶ تومان قیمت‌گذاری شد و هر درهم حواله به ۹ هزار و ۹۶۶ تومان رسید، قیمت درهم نیز نسبت به روز گذشته بدون تغییر بوده است.

قیمت دلار امروز 27 اسفند 1401

براین اساس قیمت خرید دلار آمریکا 41 هزار و 976 (چهل و یک هزار و نهصدو هفتاد و شش تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 42 هزار و 400 (چهل و دو هزار و چهارصد ) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 44 هزار و 494 (چهل و چهار هزار و چهارصد و نود و چهار  تومان) و قیمت فروش یورو 44 هزار و 944 تومان (چهل و چهار هزار ونهصد و چهل و چهار  تومان) است.

قیمت دلار امروز 25 اسفند 1401

قیمت دلار مبادله‌ای، امروز به ۴۰,۲۰۰ (چهل هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۲۵ درصدی داشته است.

قیمت دلار 24 اسفند 1401

در معاملات امروز (چهارشنبه ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به رقم ۴۰۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار نیز به رقم ۳۶۷۰۰ تومان رسیده است.

این در حالی است که قیمت هر اسمکناس یورو نیز در مرکز مبادله ایران ۴۳۲۱۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز ۳۹۳۵۲ تومان است. از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات ۱۰۹۷۳ تومان ارزش گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز ۹۹۹۳ تومان است.

دلار صرافی ملی در کانال ۴۲

در معاملات امروز صرافی ملی، نرخ خرید اسکناس دلار ۴۲۰۷۵ تومان و قیمت فروش دلار به متقاضیان نیز به رقم ۴۲۵۰۰ تومان رسیده است.

از تابلوی صرافی‌ها چه خبر؟

در حال حاضر در تابلوی صرافی‌های مجاز سراسر کشور، میانگین نرخ خرید دلار ۴۲۲۲۰ تومان و میانگین نرخ فروش دلار نیز ۴۲۶۳۹ تومان است.

سیگنال افزایش قیمت بازارهای موازی

قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا که در روزهای قبل، حداقل کاهش ۳۰۰ تومانی قیمت را داشت، امروز 23 اسفند نسبت به روز گذشته بدون تغییر و در سطح 40 هزار و 300 تومان باقی ماند.

قیمت دلار در بازارهای موازی نیز سیگنال افزایش قیمت به تهران دادند. دلار سلیمانیه با ۴۶ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. دلار هرات دو هزار تومان گران شد و به قیمت ۴۷ هزار تومان رسید. درهم امارات به کانال ۱۳ هزار تومان بازگشت و با ۵۰۰ تومان افزایش قیمت، با نرخ ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

قیمت دلار امروز 23 اسفند 1401

براین اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۴۲,۰۷۵ (چهل و دو هزار و هفتاد و پنج تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۴۲,۵۰۰ (چهل و دو هزار و پانصد تومان) اعلام شد.

قیمت دلار امروز 22 اسفند 1401

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (دوشنبه ۲۲ اسفندماه) ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت حواله دلار ۳۶ هزار و ۷۰۰ تومان کشف شد.

از ۸ اسفندماه علاوه بر قیمت‌های اسکناس و حواله دلار، قیمت اسکناس و حواله یورو و درهم نیز در سایت بازار متشکل درج می‌شود؛ بر همین اساس نیز نرخ اسکناس یورو ۴۲ هزار و ۸۶۶ تومان، و نرخ حواله یورو ۳۹ هزار و ۳۶ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا نرخ اسکناس درهم ۱۰ هزار و ۹۷۳ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۹ هزار و ۹۹۳ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار 21اسفند 1401

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (یک‌شنبه ۲۱ اسفندماه) ۴۰ هزار و ۵۹۰ تومان و قیمت حواله دلار ۳۶ هزار و ۹۰۰ تومان کشف شد.

قیمت دلار 20 اسفند 1401

صرافی ملی ایران امروز (شنبه) هفته خود را با کاهش حدود ۲۰۰۰ تومانی قیمت دلار آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، صرافی ملی ایران واقع در میدان فردوسی تهران امروز شنبه ( ۲۰ اسفند ماه) برای ارائه خدمات ارزی به متقاضیان فعال است. نرخ دلار اعلامی صرافی ملی ۴۴ هزار و ۴۵۱ تومان برای خرید و ۴۴ هزار و ۹۰۰ تومان برای فروش اعلام شده است.

همچنین مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز فعال بوده و در قالب دو تالار ارز خدماتی با حواله، دلار، یورو و درهم را به صورت اسکناس و حواله ارائه می‌دهد.

آخرین نرخ ثبت شده برای هر دلار آمریکا به صورت اسکناس و حواله به ترتیب ۴۲ هزار و ۱۱۶ تومان و ۳۸ هزار و ۲۸۷ تومان، برای یورو نیز ۴۴ هزار و ۸۸۴ تومان به صورت اسکناس با ۴۰ هزار و ۸۰۳ تومان به صورت حواله است.

همچنین هر درهم اسکناس نیز ۱۱ هزار و ۴۶۸ تومان و هر درهم حواله ۱۰ هزار و ۴۲۵ تومان در مرکز مبادله ایران قیمت گذاری شده است.

 

ارسال نظر: