کدخبر: 19899

وام قرض الحسنه | وام قرالحسنه 100 میلیونی

وام قرض الحسنه 100 میلیونی | وام قرض الحسنه با سود 4 درصد و اقساط کم

شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی با سود 4 درصد بانک سینا اعلام شد.

وام قرض الحسنه یکی از انواع وام ها است . وام قرض الحسنه شامل طیفی از وام ها است . وام ازدواج ، وام کسب و کار جزء وام قرض الحسنه محسوب می شوند. وام قرض الحسنه شرایط دریافت بسیار آسانی دارد . اخرین اخبار مربوط به وام قرض الحسنه را درا ین صفحه بخوانید.

 

وام قرض الحسنه جدید

 در طرح نیلوفر بانک سینا شما می‌توانید با ایجاد میانگین حساب تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنید. برای این طرح شما به ۲ ضامن رسمی نیاز دارید و اقساط این وام ۳۶ ماهه خواهد بود.

وام

 

 

شرکت

بانک سینا

نام وام

نیلوفر

سود

4 %

سقف وام

100 میلیون تومان

نوع ضمانت

ضامن رسمی

نیاز به سپرده

حساب سپرده لازم

قرض الحسنه

مدت زمان خواب سپرده

6 ماه

مسدودی سپرده

نسبت مبلغ وام به میزان سپرده

200

حداکثر زمان بازپرداخت

36 ماه

قسط وام

2,777,778 تومان

مجموع رقم وام و سود

100,100,000 تومان

سپرده جداگانه

-

هزینه‌های جانبی

۱۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

شرایط و مقررات

وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد

 

وام قرض الحسنه

علاقمندان به راه اندازی کسب‌وکار خانگی و متقاضیان مستقل ابتدا باید به درگاه ملی صدور مجوزها به نشانی mojavez.ir مراجعه کنند. عناوین حدود ۵۰۰ شغل خانگی که تاکنون در درگاه ملی به ثبت رسیده قابل مشاهده است. برای گرفتن مجوز یک کسب وکار در گام نخست باید صفحه "راهنمای دریافت مجوز" آن کسب وکار را در درگاه ملی پیدا کنید و این کار را با جست و جو در نوار اصلی سایت انجام دهید. صفحه راهنمای دریافت مجوز هر کسب وکار، نام صادرکننده اصلی مجوز و شرایط، مدارک، زمان و هزینه لازم برای دریافت مجوز مورد نظرتان را نشان می دهد.

پس از مطالعه شرایط و مدارک اگر آنها را کامل داشتید، به‌ طور الکترونیک و کاملا غیرحضوری دکمه درخواست مجوز را فشرده و بعد از درخواست مجوز شماره همراه خود را جهت احراز هویت ارائه دهید تا به درگاه تخصصی صدور مجوز کسب و کارتان هدایت شوید. درگاه تخصصی در حقیقت دستگاه اصلی صادرکننده مجوز موردنظر شماست. جهت سهولت کار می‌توانید نمودار راهنمای شروع کسب و کار را مطالعه کنید.

مشاغل خانگی در رسته‌ها و گرایشهای مختلف غذایی، فرهنگی، صنعتی، صنایع دستی، کشاورزی و دامی وجود دارند. بیش از ۹۵ درصد مجوزهای مشاغل خانگی آنی و ثبت محور هستند و به منظور دریافت آنها نیازی به مراجعه حضوری و صرف وقت و زمان بسیار نیست. اگر چه مجوزهای این دسته کسب و کارها آنی صادر می‌شوند ولی نظارتهای پسینی بر آنها اعمال می شود، یعنی بعد از صدور مجوز با انواع روش‌های محسوس و نامحسوس بر روند فعالیت و رعایت مقررات آن کسب و کار نظارت می‌شود.

لازم به ذکر است که طرح‌های مشاغل خانگی معاف از مالیات نبوده و متقاضی موظف است هر سال نسبت به تکمیل اظهارنامه مالیاتی اقدام کند.

بر اساس گزارش‌ها بیش از ۱۲۰ هزار مجوز مشاغل خانگی از زمان استقرار دولت سیزدهم صادر شده و تسهیلات مشاغل خانگی نسبت به دولت‌های گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

برابر آمارها ۱۵ تا ۲۳ درصد اشتغال در کشورهای توسعه یافته به مشاغل خانگی اختصاص دارد، این در حالی است که سهم مشاغل خانگی در کشور ما بین ۳ تا ۴ درصد گزارش می‌شود با این حال وزارت کار و ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در تلاشند این سهم تا پایان چهار سال دولت به ۱۵ تا ۲۰ درصد برسد.

طبق گزارش‌ها بیش از ۱۲۰ هزار مجوز مشاغل خانگی از زمان استقرار دولت سیزدهم صادر شده و تسهیلات مشاغل خانگی نسبت به دولت‌های گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغال تلاش کرده مشاغل خانگی را توسعه دهد و در این زمینه ۹۵ درصد صدور مجوزها آنی و به شکل ثبت محور بوده است.

تمرکز بر موضوع مشاغل خانگی یکی از برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه ایجاد اشتغال به شمار می‌رود و به همین منظور برنامه اصلی معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار در سال ۱۴۰۲ تمرکز بر افزایش فروش و توسعه محصولات مشاغل خانوادگی است.

در نخستین نشست شورای عالی اشتغال در سال جدید نیز رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت نقش مشاغل خانگی در کاهش نرخ بیکاری به وزیر کشور ماموریت داد تا فرمانداران و شهرداران را در استان‌ها و شهرستان‌ها به ایجاد بازارچه‌هایی برای عرضه محصولات مشاغل خانگی، مکلف کند.

در لایحه بودجه ۱۴۰۱ هم دولت مبلغ ۳۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال خانگی در نظر گرفت و در راستای حمایت از تولیدات خانگی و صاحبان کسب و کارهای خانگی، وزارت کار سقف تسهیلات برای مشاغل خانگی مستقل را به ۱۵۰ میلیون تومان و برای مشاغل پشتیبان به ۴ میلیارد تومان افزایش داد که سود آن ۴ درصد است.

 

 

ارسال نظر: