کدخبر: 19928

وام فوری | وام بدون ضامن | بانک تجارت

وام فوری بانک تجارت بدون ضامن | 200 میلیون وام بدون ضامن با سند ملک

شرایط ثبت نام وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت اعلام شد.

 

 

 

وام فوری در این بانک ها پرداخت می شود و حدود شش ماه از تصویب وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی با نرخ سود ۵ درصد در شورای عالی مسکن با حضور رییس جمهور می‌گذرد. اما از آن زمان تا کنون هنوز سازمان برنامه و بودجه ضمانت‌نامه پرداخت مابه التفاوت سود تسهیلات تا ۱۸ درصد را ارایه نکرده است. در واقع این سازمان باید تضمین دهد که ۱۳ درصد از سود این وام توسط دولت پرداخت خواهد شد وام فوری از سود کارمزد مناسبی برخوردار است. وام فوری دارای شرایط خاصی است. وام فوری از اقساط بلند مدتی بهره مند است. جزئیات جدید پرداخت وام فوری را بخوانید.

جزئیات وام فوری بانک تجارت

 

آن دسته از مشتریان بانک تجارت که نسبت به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «پویا» علاقمند هستند، لازم است به یکی از شعب این مجموعه مراجعه کرده و سپرده کوتاه مدت عادی تشکیل بدهند.

مشتریان به منظور دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت گذشته از تشکیل سپرده کوتاه مدت باید میانگین حساب مناسب ایجاد کنند. حداقل میانگین مناسب برای درخواست این تسهیلات یک ماه و حداکثر شش ماه اعلام شده است. لازم به ذکر است بعد از اتمام فرآیند ثبت نام برای تسهیلات و در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، بین سه تا ۲۷ درصد از مبلغ تسهیلات به تشخیص بانک در این مجموعه مسدود خواهد شد. درصد مسدودی برحسب ضریب تسهیلات متغیر است. سود تسهیلات ۱۸ درصد است و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به ۳۶ ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات سند ملک است.

وام

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۴۷۹ تومان است. کل سود تسهیلات، ۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۸ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۲۵۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

اگر در هنگام دریافت وام شماره تلفن خود را بدهید، مراحل اداری کار شما با سرعت طی شده و خواهید توانست وام مد نظر خود را دریافت کنید. حتی لازم نیست حساب سپرده یا ضامن داشته باشید.

شما می‌توانید در صورت نیاز به وام، در عرض یک‌ ساعت آن را دریافت کنید. اکثر کسانی که مشکل مالی دارند، از روند پیچیده و طولانی پرداخت وام ناراضی هستند. اما جالب است بدانید که یک ‌سری روش‌ها وجود دارند که مراحل دریافت وام را برای شما راحت می‌کنند و شما می‌توانید در اسرع وقت آن را دریافت نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از سند خانه، سند خودرو و دیگر سندهای با ازش اقدام کرده و وام فوری دریافت کنید.

اگر در هنگام دریافت وام شماره تلفن خود را بدهید، مراحل اداری کار شما با سرعت طی شده و خواهید توانست وام مد نظر خود را دریافت کنید. حتی لازم نیست حساب سپرده یا ضامن داشته باشید. تنها کاری که شما باید انجام دهید،ارائه سند است.‌بقیه کارها درست در عرض یک ساعت حل و فصل خواهند شد و در نهایت وام شما آماده می‌شود.

بعضی افراد در هنگام خرید ملک یا ماشین، نیاز فوری به وام پیدا می‌کنند. همان‌طور که توضیح دادیم، شرایط اخذ وام دیگر مثل گذشته سخت نیست. شما می‌توانید بین خودتان وشخصی که قرار است به شما وام بدهد، قراداد محضری بنویسید. لازم است که دوطرف این قرارداد را امضا کنند.

نکته‌ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که فراموش نکنید ازطرف مقابل چک و سفته بگیرید. این کار نوعی ضمانت محسوب می‌شود و از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کند.

برخی اشخاص به کار فروش وام مشغول هستند و با دریافت یک‌ سری مدارک این‌کار را انجام می‌دهند. اما گاهی اوقات پیدا کردن چنین افرادی سخت است. برخی از این افراد در روزنامه‌ها و یا أگهی‌های فروش تبلیغات می‌گذارند اما یک روش دیگر هم وجود دارد که قابل اطمینان ‌تر است. یعنی بهتر است از طریق شرکت‌هایی که در این زمینه سابقه خوبی دارند، مراجعه کنید.

اما در نهایت روشی برای دریافت وام وجود دارد که از تمام راه‌های گفته شده راحت‌تر است. و آن دریافت وام فوری می‌باشد.

وام فوری

همچنین به گفته‌ی محسن خدابخش، عضو هیئت مدیره سازمان بورس، با گذشت چند روز از اجرایی شدن این طرح، حدود 350 هزار نفر با استفاده از توثیق سهام عدالت وام دریافت کرده‌اند. محسن خدابخش نکول (ناکامی در پرداخت) و عقب افتادگی این وام‌ها را صفر دانست، در نتیجه هر شخصی که دارای سهام عدالت باشد می‌تواند در صورت واجد شرایط بودن، این وام را دریافت کند.

اگرچه حدود یکسال از رونمایی سامانه توثیق الکترونیک هوشمند «ستاره» می گذارد، اما مشاهدات حاکی از آن است که این سامانه چندان کارا هم نبوده است و همچنان سوالات وابهامات مهمی در خصوص سامانه ستاره مطرح است. اولین سوالی که پیش می آید این است که چرا تا به امروز، غیر از امار رسمی که توسط یکی از اعضای هیئت مدیره سازمان بورس در همان روزهای ابتدایی اجرای این طرح در خصوص آمار افراد وام گیرنده از سامانه ستاره منتشر شد، هیچ آمار رسمی دیگری در خصوص تعداد افراد وام گیرنده با استفاده از روش توثیق سهام تا به امروز گزارش نشده است؟

همچنین دیگر سوالی که در خصوص این سامانه مطرح می شود این است که علارغم اینکه شرکت سپرده گذاری مرکزی، امکان وثیقه گذاری سهام، برای دریافت وام با وثیقه گذاری سهام  را برای سهامداران خود، ایجاد کرده و در حال حاضر افراد بسیاری، با دارا بودن شرایط گرفتن وثیقه در بورس، متقاضی بهره مندی از این تسهیلات می باشند چرا تعداد بانک های عامل برای اعطای وام  بسیار کم است و به نظر می رسد اکثر بانک های کشور، همچنان از وثیقه گذاری سهام برای اعطای وام استقبال نمی کنند؟

البته لازم ذکر است که اخیرا، باغستانی، مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در گفت و گویی اعلام کرد: در حال مذاکره با(باقی مانده) بانک ها هستیم تا از سامانه ستاره برای وثیقه‌گیری سهام به صورت برخط استفاده کنند.

همچنین وی با اشاره به بانک‌ها معمولا وجه نقد را به میزان 100 درصد، سفته را به میزان 80 درصد و سهام را به صورت عمومی 50 درصد ارزش آن را به عنوان وثیقه قبول می‌کنند، اما با استفاده از سهام وثیقه الکترونیکی علاوه بر کاهش سرعت وثیقه‌گیری، ارزش واقعی سهام هم مدنظر قرار می‌گیرد. 

در آخر نیز باید گفت همچنان به نظر می رسد در شرایط فعلی و با توجه به عدم موفقیت فاز اول طرح وثیقه گذاری سهام، احتمالا فعلا برای صحبت از سایر روش های وثیقه گذاری که رئیس سازمان بورس در سال گذشته وعده ی آن ها را داده بود (وثیقه گذاری دارائی‌ها نظیر سکه، اندوخته بیمه‌عمر، گواهی کسر و ...) بسیار زود است و بعید است که این طرح ها به زودی راه اندازی شود.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها