کدخبر: 20189

آغاز حراج پاییزه محصولات بهمن بصورت نقدی و اقساطی | با 50 میلیون پول پیش ۳۰ روزه صاحب خودرو شوید

بهمن‌دیزل به صورت آنلاین به فروش نقد و اقساطی خودرو می پردازد

کامیون فورس ۶ تن خواب‌دار به همراه کاربری از طریق عاملیت‌ها به صورت نقد و اقساط به فروش می‌رسد.

بر این اساس این محصول بهمن‌دیزل به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور تا چهارشنبه ۲۹ شهریور یا تکمیل ظرفیت از طریق عاملیت‌ها به فروش می‌رسد و هفته چهارم مهر ۱۴۰۲ تحویل مشتریان می‌شود. در این طرح فروش خریداران می‌توانند فورس ۶ تن را به صورت نقدی و اقساط خریداری کنند.

فورس ۶ تن چه ویژگی‌هایی دارد؟

فورس ۶ تن با یک موتور چهارسیلندر خطی سوپاپ بالا از شرکت  CUMMINS با تزریق مستقیم با وزن خالص خودرو ۳ تن را باید جزء خودروهای تجاری متوسط دانست. این کامیون از گیربکس دستی ۶ دنده بهره می‌برد؛ از نظر فناوری‌های ترمز، این کامیون ترمز جلو و عقب کاسه‌ای-پنوماتیک استفاده می‌کند؛ اما با اضافه‌شدن فناوری کنترلگرهای الکترونیکی تعادل، این کامیون در محیط‌های لغزنده عملکرد خوبی از خود نشان خواهد داد.

کابین جذاب فورس۶ تن از دیگر ویژگی‌های مثبت این کامیون است که او را نسبت به سایر رقبای خود در داخل کشور پیشتاز می‌کند. تجهیز فورس به مولتی‌‌مدیا (رادیو، رهیاب، بلوتوث، USB, SD) همین‌طور قرارگیری ابزارهای کنترلگر مولتی‌مدیا بر روی غربیلک فرمان، کابین این کامیون را مدرن کرده است.

همچنین افزون بر مولتی‌مدیا، کامیون فورس۶ تن بهمن‌دیزل به نحوی طراحی شده که برای راننده علاوه بر محیط کار، شرایط استراحت را به همراه دارد و صندلی‌های این کامیون به نحوی طراحی شده که قابلیت تبدیل به تخت استراحتی راحت را دارد. در مجموع فورس۶ تن را می‌توان یک کامیون مطمئن باری کار و راحت برای کاربر دانست.

ارسال نظر: