کدخبر: 20383

سهام عدالت | فروش سهام عدالت

خبر مهم برای دارندگان سهام عدالت | فروش سهام عدالت آغاز شد

حمیدرضا دانش کاظمی، عضو شورای عالی بورس با اعلام این خبر گفت: تمامی تغییرات و ملاحظات مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی در هفته جاری تصویب و در حال امضا است تا امکان بازگشایی نمادهای سهام عدالت فراهم شود.

به گزارش سایت دیجی سرگرمی: سهام عدالت اولین بار توسط رییس جمهور دولت نهم و شرکت های تهاونی عدالت به مردم واگذار شد هدف دولت از عرضه سهام عدالت کمک به اقشار مختلف جامعه بود طرح سهام عدالت توسط شرکت های دولتی معین به دهک های پایین جامعه پرداخت میشود.جدید ترین اخبار درباره سود مرحله سوم سهام عدالت را در سایت دیجی سرگرمی میخوانیم.

حمیدرضا دانش کاظمی، عضو شورای عالی بورس اخیراً فاش کرد که تغییرات و ملاحظات مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی در آخرین جلسه شورای عالی بورس به تصویب رسیده و در حال امضای آن است. هفته وی افزود: برای برگزاری مجامع، امضای اعضای کمیته صیانت از حقوق صاحبان سهام، کمیته ای متشکل از پنج نفر که مسئولیت نظارت بر برگزاری جلسات را بر عهده دارند، ضروری است. طبق این مصوبه کلیه مجامع شرکتهای سرمایه گذاری سهام استانی تا ابتدای شهریور ماه ۱۴۰۳ برگزار شود.

دانش کاظمی همچنین خاطرنشان کرد: سازمان بورس برای نزدیک به ۳۰ شرکت خود را آماده کرده تا ظرف دو هفته این وظیفه را انجام دهد. همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان سپرده گذاری مرکزی برای برگزاری مجامع آماده شده است.

دانش کاظمی در خصوص بازگشایی نمادهای استانی سهام عدالت گفت: تا زمان برگزاری مجامع امکان پذیر نیست. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نحوه برگزاری مجامع چگونه خواهد بود، اظهار داشت: امکان برگزاری جلسات حضوری وجود دارد اما برای برگزاری مجامع شرکت های سهامی استانی علاوه بر حضور اصالت و نمایندگی، حضور نماینده مورد تایید شورای عالی بورس نیز تهیه شده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر: