کدخبر: 2450

قتل/علت قتل/قتل وحشتناک

عروس بیچاره قبل از عروسی به قتل رسید / راز قتل چیست؟

پلیس ویسالیا در کالیفرنیا، مرد 50 ساله‌ای را به جرم قتل نامزدش بازداشت کرد.​

به گزارش پلیس «هکتور گونزالس» این مرد 50 ساله در مجتمع آپارتمانی خود در سانتافه بازداشت شده است.اطلاعات پلیس حاکی است این زوج از طریق سایت دوستیابی با یکدیگر آشنا شده و با هم نامزد بوده‌اند.

دیمون موریس گروهبان پلیس می‌گوید: «سوابق قاتل نشان می‌دهد که وی در گذشته خود پرونده کثیفی از 26 فقره کودک‌آزاری داشته و یکبار در سال 2019 میلادی بوسیله مأموران پلیس بازداشت شده است.»

به گزارش پلیس قتل بسیار وحشیانه صورت گرفته و قاتل بیرحمانه با ضربات چاقو به جان نامزد 32 ساله اش «انریکه» افتاده و وی را به قتل رسانده است، انگیزه قاتل روشن نیست.در حال حضر قاتل تحت بازداشت پلیس قرار دارد تا بازجویی‌های لازم از وی انجام شود.

پسران جوان در کمین مبینا

 مرد جوان به اتهام تجاوز در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

 تجاوز جنسی در پاکدشت اتفاق افتاد. دختر جوان به اتهام تجاوز جنسی از دو پسر جوان شکایت کرد.متهمان از تجاوز جنسی خود فیلم سیاه تهیه کردند.یکی از متهمان به تجاوز جنسی متواری شد.متهم دیگر در دادگاه اتهام تجاوز جنسی را رد کرد.

27 آبان سال 99، رسیدگی به پرونده تجاوز به دختر جوان با ثبت شکایت او در کلانتری پاکدشت کلید خورد.

مدتی بعد یکی از متهمان به تجاوز دستگیر شد اما متهم دیگر متواری شد. بعد از طی روال قانونی پرونده،رسیدگی به شکایت دختر جوان به نام مبینا در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد.

مبینا مورد تجاوز جنسی دو پسر تهرانی قرار گرفت

در ابتدای جلسه رسیدگی به پرونده تجاوز جنسی به مبینا، او در طرح شکایت خود گفت:«مدتی قبل با متهم حاضر در دادگاه در فضای مجازی دوست شدم. او خودش را سامان معرفی کرد و با گذشت مدت زمان کمی از آشنایی به من ابراز علاقه زیادی می کرد و تقاضای ازدواج کرده بود.

یک روز از من درخواست کرد که با هم به گردش برویم و من هم قبول کردم. چون گمان می کردم او پسر خوبی است و من را دوست دارد.اما وقتی سوار موتور او شدم، من را به جای خلوتی کشاند و بی توجه به التماس هایم به همراه دوستش، من را مورد تجاوز جنسی قرار دادند. آنها در تمام مدت از اعمال شیطانی خود فیلم سیاه تهیه می کردند.»

اما متهم ضمن انکار اتهام خود در دفاع از خود گفت:«اتهامم را قبول ندارم. من با مبینا دوست بودم و او را دوست داشتم اما شرایط مالی مناسبی برای ازدواج نداشتم. به همین خاطر مجبور شدم ارتباطم را با او قطع کنم اما مدتی بعد او من را متهم به تجاوز کرد و من این اتهام را قبول ندارم.»

قضات دادگاه بعد از شنیدن دفاعیات متهم و اظهارات شاکی،برای صدور رای وارد شور شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها