کدخبر: 2891

درباره‌ی بازی الهه حصاری در سریال زخم کاری؛ معصوم یا خطرناک؟!

صبا/ الهه حصاری بیش از یک دهه و نیم فعالیت در سینما و تلویزیون داشته و حالا به نظر می‌رسد به جایگاه ویژه‌ی خود دست یافته است. از آثار مهم او پیش از سریال «زخم کاری» می‌توان به «قاعده تصادف» و سریال «ممنوعه» اشاره کرد. او حالا با نقش «کیمیا» در سریال زخم کاری طبقه‌ی بازیگری‌اش را عوض کرده است. نقشی که درگیر ممیزی‌های فراوان شد و به خاطر پیچیدگی‌های فراوانش می‌تواند چالش بزرگی برای هر بازیگری باشد.

به این نکته باید توجه کنیم که حصاری در اغلب صحنه‌ها با «جواد عزتی» هم‌بازی است. بازیگر بزرگی که یکی از بهترین بازی‌های خودش را در زخم کاری ایفا می‌کند. در این سکانس از قسمت سیزدهم سریال حصاری معصومیت و اغواگری توامان و نگاه‌های خیره‌‌اش را زیر هجوم ترس و خفقان نگاه داشته است.

زیرکی این کاراکتر و استفاده از کلمه‌ها برای بخشش و اشکی که در انتها می‌ریزد ما را هر آن آماده‌ی این می‌کند که منتظر رویدادی دلخراش باشیم. رویدادی که محقق نمی‌شود. هنر حصاری تلفیق توامان باورپذیری این عدم تحقق و پیش‌بینی‌پذیری رویدادی خطرناک از طریق زبان بدن و نگاه‌های ملتمسش است. او به سان یک طعمه‌ی شکار با هوش زنانه‌اش از یک پیچ سخت جان به در می‌برد. دو قسمت تا فرجام این کاراکتر باقی مانده.

آیا او معصوم است و یا بخشی از یک بازی فریب و خیانت؟ هر چه باشد الهه حصاری شایسته‌ی تشویق و توجه است. او توانست با این سریال رویه‌ی تازه‌ای از بازیگری‌اش را ارائه دهد.

«بهنام شریفی»/ «تحلیل‌گر سینما و روانشناسی تحلیلی»

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها