کدخبر: 3015

عکس بازیگران/عکس بازیگران زن/عکس بازیگران معروف

آناهیتا درگاهی بازیگر معروف کرونایی شد

آناهیتا درگاهی یکی از بازیگران محبوب سینما و تلویزیو است که به تازگی کرونا گرفته و در بیمارستان بستری شده.

اخیرا خبری از ابتلای آناهیتا درگاهی به کرونا در فضای مجازی منتشر شده است. آناهیتا درگاهی متولد 7 بهمن ماه سال 1356 است. آناهیتا درگاهی تاکنون در بیش از ده فیلم و سریال نقش آفرینی کرده‌است. آناهیتا درگاهی اخیرا به کرونا مبتلا شد. آناهیتا درگاهی در بیمارستان بستری شد.

آناهیتا درگاهی به علت ابتلا به کرونا و درگیری ۳۰ درصدی ریه در بیمارستان بستری شد.

 بیوگرافی آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی عکسی متفاوت و پر مفهوم در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.آناهیتا درگاهی متولد بهمن ۱۳۶۶ در تهران است. او نقاش و بازیگر سینما و تئاتر ایرانی است.

آناهیتا درگاهی در۷بهمن ماه سال۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمد. او آموزش هنر نقاشی را از هفت‌سالگی نزد عباس کاتوزیان، نقاش بنام، آغاز کرد. او از همان سن، مراتب این حرفه را طی کرد و تاکنون، در ایران و چند کشور دیگر، چندین نمایشگاه انفرادی برپا کرده و در چندین نمایشگاه گروهی حضورِ فعال داشته‌است. همچنین، طراحی گرافیکی پوسترهای زیادی را بر عهده داشته‌است. او، در کنار فعالیت در عرصهٔ نقاشی و بازیگری، تهیه‌کنندگی موزیک‌ویدئوی پردهٔ آخر از رضا کیانیان را عهده‌دار بوده‌است. درگاهی تهیه‌کنندهٔ یکی از کنسرت‌های آرین کشیشی نیز بوده‌است.

درگاهی، در عرصهٔ سینما و تئاتر، به‌عنوان بازیگر نیز فعالیت دارد. او نخستین دوره‌های بازیگری را نزد فرزاد مؤتمن گذراند. مؤتمن در سال ۱۳۹۴ او را برای بازی در فیلم خود با عنوان آخرین بار کی سحر را دیدی؟ برگزید.

درگاهی تحصیلات خود را در رشتهٔ هنر ادامه داد و کارشناسی‌اش را در رشتهٔ گرافیک و کارشناسی ارشدش را در رشتهٔ نقاشی از دانشگاه هنر تهران دریافت کرد. او در دی‌ماه ۱۳۹۵ با اشکان خطیبی ، بازیگر، مجری، خواننده و کارگردان تئاتر است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها