کدخبر: 3408

علی دایی | عکس علی دایی | بیوگرافی علی دایی

علی دایی صندلی فرهاد مجیدی را تصاحب می کند

گرچه مدیران استقلال حمایت خود از فرهاد مجیدی را اعلام کرده‌اند، اما این باشگاه در وضعیتی کاملا مبهم قرار دارد و روشن نیست که این مربی که جام های متعددی را از دست داده به طور قطع سرمربی استقلال درلیگ بیست و یکم خواهد بود یا خیر؟!

درحالی که از جواد نکونام و مهدی پاشازاده به عنوان گزینه‌های جدی جانشینی فرهاد مجیدی دراستقلال یاد می‌شود، اما نام علی دایی نیز از سوی برخی مطرح شده است. البته دایی زمان قابل توجهی است سرمربیگری نمی‌کند، اما دوستی دیرینه‌ای با سجادی دارد.

 گرچه مدیران استقلال حمایت خود از فرهاد مجیدی را اعلام کرده‌اند، اما این باشگاه در وضعیتی کاملا مبهم قرار دارد و روشن نیست که این مربی که جام های متعددی را از دست داده به طور قطع سرمربی استقلال درلیگ بیست و یکم خواهد بود یا خیر؟! حتی اگر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم باشد چنانچه نتایج امیدوار کننده‌ای نگیرد، در طول فصل بیست ویکم احتمال برکناری‌اش وجود خواهد داشت وتنها عاملی که او را در این جایگاه نگه خواهد داشت ورود با قدرت به لیگ بیست و یکم است.

با این حال، اما از هم اکنون نام گزینه‌های متعددی برای نشستن روی نیمکت استقلال به گوش می‌خورد که مهم‌ترین آن‌ها جوادنکونام است. نکونام که علاقه بسیاری به مربیگری دراستقلال دارد، بی میل نیست درصورت فراهم شدن شرایط به استقلال برود، اما این طور نیست که او بی رقیب باشد.

درمیان نام‌هایی که ممکن است جای مجیدی را بگیرند نام مهدی پاشازاده هم به چشم می‌خورد. پاشازاده اکنون معاون ورزشی باشگاه استقلال است وجایگاه مهمی دراین باشگاه دارد، اما جالب است که به جز پاشازاده نام علی دایی هم مطرح است. مردی که زمان قابل توجهی است بیرون گود نشسته وبه دلیل برخی مسائل مربیگری نمی‌کند.

عده‌ای معتقدند به دلیل دوستی دیرینه‌ای که میان دایی و سجادی، وزیر ورزش و جوانان وجود دارد، این احتمال هم دور از ذهن نیست که دایی به یکی از گزینه‌های آتی استقلال تبدیل شود. دایی در مصاحبه‌های اخیر خود نیز ابایی از گفتن این جمله که خود و تمام خانواده‌اش استقلالی بوده‌اند نیز نداشته و نباید حضور او در نیمکت استقلال را به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل از ذهن دور نگه داشت.

لازم به ذکر است که دایی زمانی شاگرد ناصرحجازی بود و سابقه عضویت درتیم استقلال اردبیل را هم در کارنامه فوتبالی خود دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها