کدخبر: 3495

قیمت مرغ | قیمت مرغ تازه | قیمت ران مرغ

قیمت مرغ ارزان می شود | مرغ دولتی کجا می دهند؟

از امروز مرغ گرم و منجمد با قیمت مصوب روز‌های جمعه هم در میادین میوه و تره‌‌‌بار منتخب تهران توزیع می‌شود و توزیع مرغ از فردا در تمام میادین میوه و تره‌بار تهران افزایش و تقریبا دو برابر می‌شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران گفت: از امروز مرغ گرم و منجمد با قیمت مصوب روز‌های جمعه هم در میادین میوه و تره‌‌‌بار منتخب تهران توزیع می‌شود و توزیع مرغ از فردا در تمام میادین میوه و تره‌بار تهران افزایش و تقریبا دو برابر می‌شود.

رضا سالمی، مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران اظهار کرد : با دستور آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور و پیگیری‌های وزیر جهاد کشاورزی از امروز مرغ گرم و منجمد با قیمت مصوب روز‌های جمعه هم در میادین میوه و تره بار منتخب تهران توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز مرغ گرم در ۱۰ میدان میوه و تره بار منتخب تهران توزیع شده است، گفت: میزان توزیع هم ۲۰ تن مرغ گرم و ۲۵ تن مرغ منجمد است و به تدریج در جمعه هفته‌های آینده میزان توزیع و تعداد میادین افزایش میابد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران افزود: پیش از این در روز‌های جمعه کشتارگاه‌ها فعالیت نداشتند و امکان توزیع مرغ نبود، ولی با فعال کردن چند کشتارگاه منتخب این مشکل نیز مرتفع شده است.

سالمی گفت: توزیع مرغ از فردا در تمام میادین میوه و تره بار تهران افزایش می‌یابد و تقریبا دو برابر می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها