کدخبر: 3539

ارژنگ امیرفضلی | عکس ارژنگ امیرفضلی| بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیرفضلی باردار شد | آقای بازیگرحرف های تازه ای زد

ارژنگ امیرفضلی بازیگر سینما و تلویزیون است او به تازگی فیلمی از خود منتشر کرده که در آن نسبت به تصمیم توزیع واکن اعتراض نشان داده است.

 ارژنگ امیرفضلی با اشاره به شرایط زدن واکسن فایزر مبنی بر باردار بودن بانوان فیلمی طنز را در فضای مجازی منتشر کرد و شوخی بامزه ای با آن کرد.

ارژنگ امیرفضلی بازیگر سینما و تلویزیون است.ارژنگ امیرفضلی متولد سال 1349 است. ارژنگ امیرفضلی فعالیت های طنزی در اینستاگرام دارد. ارژنگ امیرفضلی از محبوبیت بسیاری میان مردم برخودار است. ارژنگ امیرفضلی نسبت به شرط باردار بودن برای زدن واکسن فایزر واکنش بامزه ای نشان داد.

 ارژنگ امیرفضلی به خبر "واکسن فایزر وارداتی فقط برای مادران باردار تزریق می شود." واکنش نشان داد. او فیلمی طنز در اینستاگرام خود منتشر کرد که همه را به خنده وا داشت.

 ارژنگ امیرفضلی کیست؟

ارژنگ امیرفضلی (زادهٔ ۱۳۴۹) بازیگر و کارگردان ایرانی است و بیشتر به‌عنوان یک کمدین شناخته می‌شود. او پسر حسین امیرفضلی، بازیگر و کارگردان قدیمی ایران است.

ارژنگ امیرفضلی کار خود را از سال ۱۳۶۷ در تئاتر با نمایش تجربه‌ای بر مسلم ابن عقیل به کارگردانی محمود عزیزی شروع کرد و کار خود را در تلویزیون با برنامهٔ «نوروز ۷۲» به کارگردانی داریوش کاردان، همراه با مهران مدیری و حمید لولایی آغاز کرد. او به سرعت در عرصهٔ هنر هفتم درخشید و علاوه بر بازیگری در سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردانی چند مجموعهٔ تلویزیونی را نیز در کارنامهٔ کار خود ثبت کرد.

از مهمترین آثار وی می‌توان به «الو الو من جوجوام» (مرضیه برومند)، «جنگجوی پیروز» (مجتبی راعی)، «مربای شیرین» (مرضیه برومند)، «شارلاتان» (آرش معیریان)، «شام عروسی» (ابراهیم وحیدزاده)، «اخراجی‌ها» (مسعود ده نمکی)، «اخراجی‌ها ۲» (مسعود ده نمکی)، «محاکمه در خیابان» (مسعود کیمیایی) و «افراطی‌ها» (جهانگیر جهانگیری) اشاره کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها