کدخبر: 3540

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

مدیر عامل جدید استقلال عاشق فرهاد مجیدی است

در روزهایی که هنوز تکلیف جدایی مددی و جانشین او مشخص نشده بود، این شایعه به گوش رسید که مصطفی آجرلو گزینه جدی مدیرعاملی استقلال است و در صورتی که او جانشین مددی شود.

مدیرعامل جدید استقلال، از فرهاد مجیدی حمایت کرده است.

 در روزهایی که هنوز تکلیف جدایی مددی و جانشین او مشخص نشده بود، این شایعه به گوش رسید که مصطفی آجرلو گزینه جدی مدیرعاملی استقلال است و در صورتی که او جانشین مددی شود، این احتمال وجود دارد که جواد نکونام سرمربی استقلال شود منتهی آجرلو – که بعد از امیرحسین فتحی، احمد سعادتمند و احمد مددی، چهارمین مدیرعاملی است که با فرهاد مجیدی کار خواهد کرد – در بخشی از نامه‌اش خطاب به هواداران استقلال، به این نکته اشاره کرده که از مجیدی به عنوان سرمربی این تیم حمایت خواهد کرد.

آجرلو در دو بخش از این نامه، درباره حمایت از کادر فنی توضیح داده و بعد از آنکه نوشته در مسیر ساختن یک باشگاه قدرتمند باید حامی کادر فنی و بازیکنان و اعضای باشگاه باشد، نام مجیدی را آورده و درباره او نوشته است: فرهاد مجیدی فرزند استقلال و سرمایه این باشگاه است. این سرمایه برای باشگاه، یک فرصت خواهد بود. بدین وسیله  از او می‌خواهم که با قدرت و انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهد و مجموعه مدیریتی را کنار خود بداند. ما تلاش خواهیم کرد به اتفاق تیم را هر چه سریع تر تقویت کنیم تا با قدرت بیشتر در فصل پیش رو حاضر شویم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها