کدخبر: 3720

اخبار سیاسی|خبر سیاسی|خبر سیاسی روز

درگیری مسلحانه در مرز | مرزنشینان وحشت زده شدند

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از کشف ۸۳ کلت کمری و ۱۶۶ تیغه خشاب در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در هنگ مرزی جکیگور خبر داد.

در هنگ مرزی جکیگور مرزبانان آتش به پا کردند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از کشف ۸۳ کلت کمری و ۱۶۶ تیغه خشاب در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در هنگ مرزی جکیگور خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح عملیات موفقیت‌آمیز مرزبانان علیه قاچاقچیان سلاح، اظهار کرد: مرزبانان دلاور و سلحشور هنگ مرزی جکیگور با اشراف و تسلط اطلاعاتی بر مرزهای منطقه، از قصد قاچاقچیان مبنی بر وارد کردن محموله سنگین سلاح به کشور به وسیله یک دستگاه خودرو مطلع شدند و بلافاصله موضوع را در دستور کار عملیاتی خود قرار دادند.

درگیری مسلحانه با قاچاقچیان

درگیری

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به تلاش گسترده مرزبانان و ضربه مهلک بر پیکره قاچاقچیان افزود: مرزبانان با تسلط بر قاچاقچیان، خودروی آنها را در نقطه صفر مرزی مشاهده کرده و سریعاً فرمان ایست صادر کردند که قاچاقچیان با بی‌توجهی به مأموران سعی بر متواری شدن داشتند که مرزبانان با آمادگی عملیاتی و اجرای تاکتیک‌های رزمی و درگیری مسلحانه، خودروی قاچاقچیان را متوقف کرده و آنها را از دستیابی به اهداف شومشان ناکام گذاشتند.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه خودرو و دستگیری یک قاچاقچی، 83 قبضه کلت کمری و 166 تیغه خشاب مربوطه توسط مرزبانان غیور کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای شناسایی و بازداشت سایر عوامل این پرونده ادامه دارد، بر آمادگی عملیاتی مرزبانان برای مقابله با هرگونه ناامنی در مرزهای جنوب شرق کشور تأکید کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها