کدخبر: 3758

سهام عدالت/ارزش سهام عدالت/سود سهام عدالت

تکلیف جاماندگان سهام عدالت روشن شد | جزئیات مهم

یکی از نکات مورد اشاره، مصادیق و روش‌های توسعه عدالت و توزیع متوازن ثروت است، به عنوان رئیس فراکسیون سهام عدالت در جهت حمایت از ساختار سهام عدالت از تیم اقتصادی دولت درخواست می‌کنم تا در راستای این مقوله مهم به طور جدی تمرکز و اقدام نمایند و با فراکسیون مذکور همراهی کامل داشته باشند.

رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس شورای اسلامی، از تیم اقتصادی دولت سیزدهم درخواست کرد که تکلیف جاماندگان سهام عدالت را زودتر مشخص کند.

مهدی سعادتی بیشه‌سری در نشست علنی دیروز (یکشنبه) مجلس در بخشی از نطق میان دستور خود با اشاره به جاماندگان سهام عدالت گفت: یکی از نکات مورد اشاره، مصادیق و روش‌های توسعه عدالت و توزیع متوازن ثروت است، به عنوان رئیس فراکسیون سهام عدالت در جهت حمایت از ساختار سهام عدالت از تیم اقتصادی دولت درخواست می‌کنم تا در راستای این مقوله مهم به طور جدی تمرکز و اقدام نمایند و با فراکسیون مذکور همراهی کامل داشته باشند.

رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس با تاکید بر این که تکلیف جاماندگان سهام عدالت باید زودتر مشخص شود، افزود: وزیر اقتصاد باید امکان حضور یکی از اعضای فراکسیون سهام عدالت در جلسات شورای بورس را فراهم کند. در خصوص مدیریت و مالکیت شرکت‌های سرمایه‌پذیر نیز لازم است که به قانون عمل شود و از دخالت سازمان خصوصی‌سازی پرهیز شود.

تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه شد؟

سهام عدالت

رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس با تاکید بر حمایت از ساختار سهام عدالت، از تیم اقتصادی دولت درخواست کرد تا تکلیف جاماندگان سهام عدالت را زودتر مشخص کند.

مهدی سعادتی بیشه‌سری در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۱ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تسلیت ایام شهادت حسینی، پیامبر(ص)، امام رضا و حسن(ع) و ارتحال علامه حسن زاده آملی، گفت: از سفر دکتر قالیباف به استان مازندران و سخنرانی در جمع مردم شهیدپرور بهشهر و محمود آباد صمیمانه تشکر می‌کنم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: موضوعات و مشکلات کشور به گونه‌ای است که با برگزاری سه جلسه در هفته قابل رفع نیست لذا پیشنهاد می‌کنم مجلس و دولت در قالب یک فعالیت جهادی شبانه روزی در دوره یک ماه برای اصلاح و تصویب طرح‌ها و لوایح بر زمین مانده و قوانین اولویت‌دار برای به روز رسانی و شکستن بروکراسی دست و پا گیر، اقدام عاجل انجام دهند. همینطور موضوعاتی مانند طرح شفافیت که مورد حمایت جدی اینجانب است، باید سریعا در صحن مجلس طرح و تصویب شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت دیپلماسی اقتصادی، بیان داشت: با توجه به پتانسیل موجود در دستگاه سیاست خارجی کشور باید دیپلماسی اقتصادی کشور تقویت شود، متاسفانه سفرای فعلی ما، اعتقاد و توانمندی انجام این کار را ندارند، توسعه روابط با کشورهای همسایگان باید در اولویت دستگاه دیپلماسی کشور باشد.

وی با یادآوری تحولات همسایگان شمالغرب به خصوص کشور آذربایجان، اظهار کرد: حکومت آذربایجان مساعدت‌ها و حمایت های گسترده جمهوری اسلامی در حفظ تمامیت ارضی آن کشور در دوره های گذشته فراموش نکرده است، ایران اسلامی بر اساس مسائل ژئوپلیتیک، حضور صهیونیست‌ها را در مرزهای خودش نمی پذیرد و نمی‌توانیم اجازه دهیم دشمنان و تروریست‌ها اطراف مرزهای ما، نیروهای خود را مجهز کنند لذا به هیچ عنوان تغییر مرزی را در مناطق شمالغرب کشور نمی‌پذیریم.

سعادتی بیشه‌سری افزود: ما از آقایان اردوغان و علی اف انتظار داریم که همسایگان، اصل حُسن همجواری را رعایت کنند و خود را بازیچه دست رژیم کودک‌کُش صهیونیستی و آمریکای جنایت کار قرار دهند.

وی در ادامه به نمایندگی از ملت بزرگ ایران اسلامی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های کادر درمان در موضوع واکسن کرونا تشکر کرد و گفت: توجه خاص آقای رئیس جمهور به مناطق محروم و پیگیری شبانه روزی موضوعات و مشکلات و حضور میدانی در این مناطق حتی در صبح های جمعه موجب امیدواری مردم شده است هرچند به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی باید دقت شود که این وعده ها حتما محقق شود. در نهایت با تعیین روزشمار برای تحقق وعده‌ها، موجبات احیا امید مردم فراهم شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از مجموعه دولت درخواست می‌کنم نسبت به انتصاب نفرات کلیدی در ساختار دولت و وزارتخانه‌ها اقدام نماید. انتخاب صحیح و سریع استانداران، رئیس کل بانک مرکزی و معاونین وزرا می‌تواند باعث گشایش در مشکلات مردم شود. همچنین از نیروی انسانی شاخص و انقلابی استان مازنداران باید در سطح ملی و معاونین وزرا استفاده شود.

تکلیف جاماندگان سهام عدالت زودتر مشخص شود

سهام عدالت

سعادتی بیشه‌سری یادآور شد: یکی از نکات مورد اشاره مصادیق و روش‌های توسعه عدالت و توزیع متوازن ثروت است، به عنوان رئیس فراکسیون سهام عدالت در جهت حمایت از ساختار سهام عدالت از تیم اقتصادی دولت درخواست می‌کنم تا در راستای این مقوله مهم به طور جدی تمرکز و اقدام نمایند و با فراکسیون مذکور همراهی کامل داشته باشند. موضوع تکلیف جاماندگان سهام عدالت زودتر مشخص شود. وزیر اقتصاد باید امکان حضور یکی از اعضای فراکسیون سهام عدالت در جلسات شورای بورس را فراهم کند. در خصوص مدیریت و مالکیت شرکت‌های سرمایه پذیر به قانون عمل شود و از دخالت سازمان خصوصی سازی پرهیز شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها