کدخبر: 3862

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

قتل وحشتناک شهر را بهم ریخت | قاتل فراری دستگیر شد

قاتل جوان ۳۸ ساله سراوانی پس از ۲ سال فرار و بازگشت به سراوان در مخفیگاهش دستگیر شد.

قاتل جوان سراوانی پس از ۲ سال فرار دستگیر شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان سراوان سیستان و بلوچستان گفت: قاتل جوان ۳۸ ساله سراوانی پس از ۲ سال فرار و بازگشت به سراوان در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ داریوش سرگلزایی روز یکشنبه اظهارداشت: بدنبال قتل جوانی ۳۸ ساله در اردیبهشت سال ۹۸ در منطقه آسپیچ سراوان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

قتل جوان سراوانی جلوی چشم مردم

قتل

وی افزود: با بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که یکی از دوستان این جوان به دلیل اختلافات قبلی پس از مشاجره لفظی او را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس از این شهرستان به مکانی نامعلوم گریخته است.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان تصریح کرد: اعضای تیم رسیدگی کننده به پرونده که همچنان درصدد دستگیری این قاتل فراری بودند چند روز قبل با دریافت اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان شناسایی محل اختفا و دستگیری او را در دستور کار خود قرار دادند.

 وی بیان کرد: سرانجام با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل در یکی از محلات سراوان شناسایی و متهم صبح روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ۲ سال فرار دستگیر شد.

سرهنگ سرگلزایی با اشاره به اعتراف متهم ۳۱ ساله به جنایت ارتکابی خاطر نشان کرد: قاتل پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها