کدخبر: 3922

شوخی جنجالی علیرضا بیرانوند با سعید عزت الهی ! + عکس دیده نشده

بازیکنان تیم ملی در اولین دورهمی خود پس از بازگشت از امارات، تولد سعید عزت‌اللهی را جشن گرفتند.

 

بعد از پایان دوران هشت ساله حضور کی‌روش در فوتبال ایران اوضاع برای برخی بازیکنان از جمله عزت‌اللهی و جهانبخش که شرایط آنها در باشگاه‌شان هم در آن مقطع با ثبات نبود، خوب پیش نرفت و آنها برخی از اردوهای تیم ملی از دست دادند.

با این حال پس از چند ماه بلاتکلیفی و پشت سر گذاشتن ماه‌های ابتدایی ویروس کرونا، ملی‌پوشان بار دیگر دور هم جمع شدند و یکی از بازیکنانی که پس از دوران سیاه تیم ملی با ویلموتس توانست خودش را دوباره به تیم ملی برساند و به تفکرات سرمربی تیم تحمیل کند، سعید عزت‌اللهی بود.

عزت‌اللهی یکی از بازیکنان موثر دیدار شب گذشته تیم ملی برابر امارات بود و اگرچه شاید خیلی به چشم نیامد، اما کم اشتباه بازی کرد و توانست نقشی که برای شکل دادن به بازی برعهده او به عنوان یک هافبک دفاعی قرار دارد را به خوبی ایفا کند. او در چندین صحنه از مسابقه با خونسردی توپ را پشت به مهاجمین امارات که قصد پرس داشتند می گرفت و با چرخشی حساب شده، بازیکنان کناری تیم را صاحب توپ می‌کرد. عزت‌اللهی همچنین چندین مرتبه با پاس‌های خود به فضای پشت مدافعین امارات سعی داشت موقعیت‌سازی کند، که یکی از همین پاس‌ها در موقعیتی بسیار ایده‌آل به امیری رسید، ولی این بازیکن پیش از کنترل توپ سُر خورده بود. این عملکرد نشان از تولد دوباره عزت‌اللهی در تیم ملی دارد و به نظر می‌رسد با ادامه همین روند شاید از سوی اسکوچیچ هم همان اعتمادی را نسبت به عزت‌اللهی شاهد باشیم که کی‌روش به او داشت و در واقع کی‌روش بود که او را پس از حضور در تیم دوم اتلتیکو به ترکیب تیم ملی فراخواند و با گلزنی مقابل ژاپن این بازیکن در فوتبال ملی ایران متولد شد.

 علیرضا بیرانوند

 علیرضا بیرانوند

 علیرضا بیرانوند عزت‌اللهی که بار دیگر به ترکیب اصلی تیم ملی بازگشته، امشب شمع تولد 26 سالگی‌اش را فوت کرد و امیدوار است در سال پیش رو هم فرصت حضور در جام جهانی برایش مهیا شود و هم اینکه بتواند با عملکردش به باشگاهی بهتر راه پیدا کند.

از صحنه‌های جالب توجه این جشن تولد صمیمانه که در هتل المپیک برپا شد، این لحظه بود که بیرانوند کیک تولد عزت‌اللهی را روی سر او کوبید تا جهانبخش که خودش هم یکی از مسببان این وضعیت عزت اللهی بود، دلش به حال او بسوزد و به کمکش برود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها