کدخبر: 4243

اخبار سیاسی | خبر سیاسی | خبر سیاسی روز

واکنش استاندار بعدر از سیلی خوردن

مراسم معارفه عابدین خرم استاندار استان آذربایجان شرقی با حاشیه هایی همراه بود.

استاندار جدید استان آذربایجان شرقی درمورد ماجرای سیلی خوردنش در مراسم معارفه واکنش نشان داد.

مراسم معارفه عابدین خرم استاندار استان آذربایجان شرقی با حاشیه هایی همراه بود.

در ابتدای قرارگرفتن خرم در پشت تریبون، یکی از حاضرین اقدام به برخورد فیزیکی با استاندار منتخب کرد و موجب شد برای لحظاتی نظم جلسه بهم بریزد.

این فرد ابتدا ضربه‌ای از پشت سر به خرم وارد کرد و سپس اورا هل داد. استاندار آذربایجان شرقی پس از این اتفاق متانت خود را حفظ کرد و از هر گونه واکنشی خودداری کرد. اما با دخالت ماموران حراست سالن بلافاصله فضای جلسه به حالت عادی برگشت، انگیزه‌های این فرد خصومت شخصی عنوان شده است.(فارس)

وی در واکنش به این حرکت بیان کرد: شخصی که به من سیلی زد را نمی‌شناسم ولی او را می‌بخشم.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن انتقاد از ضعف برگزاری مراسم یادآور شد: متأسفانه در این مراسم امنیتی و کنترلی وجود نداشت و این از ضعف مدیریت در برگزاری مراسم است. (فارس)

بابک محبوب علیلو، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تبریز ضمن ابراز تاسف از این اتفاق افزود: بلافاصله پس از پایان جلسه تودیع و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی در تالار اجتماعات مصلای تبریز، دستور فوری برای بررسی ابعاد مختلف این حادثه از سوی دادستانی صادر شد.

وی اظهار کرد: بر همین اساس و هم اکنون اقدامات قانونی برای بررسی موضوع توسط دادستانی مرکز آذربایجان شرقی در دست اقدام است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها