کدخبر: 4478

فیلم لحظه وحشتناک قتل کشتی گیر ورامینی| امیرحسین بسحاق کیست؟ + جزئیات بیشتر

در جریان درگیری جوان کشتی گیر ورامینی مقابل خانه شان با ضربان چاقو به قتل رسید

 کشتی گیر معروف در ورامین به قتل رسید. در جریان درگیری کشتی گیر به قتل رسید.قتل کشتی گیر معروف در امرآباد ورامین اتفاق افتاد.بعد از چند ساعت از قتل کشتی گیر متهم دستگیر شدید.امیرحسین بسحاق به قتل رسید.

قتل چند روز قبل در امر آباد رخ داد.در جریان قتل کشتی گیر یک جوان به دلیل اختلاف مالی مرتکب قتل کشتی گیر شد. و اعتراف کرد.رسیدگی به قتل کشتی گیر در جریان رسیدگی قضایی قرار دارد.

7 مهر ماه رسیدگی به قتل کشتی گیر 22 ساله اهل امرآباد ورامین در جریان رسیدگی پلیسی و قضایی قرار گرفت و ایندر حالی بود که مقتول به نام امیرحسین بسحاق مقابل خانه خودشان با ضربات چاقو از پادرآمد.

بعد از تحقیقات اولیه مشخص شد که امیرحسین از مدتی قبل با صاحب کار خود اختلاف مالی داشته است و برادر صاحب کارش به عنوان مظنون پرونده دستگیر شده و به قتل اعتراف کرد.

جزئیات قتل کشتی گیر ورامینی 

مادر امیرحسین بسحاق ماجرای قتل را اینطور شرح داد:«مدتی بود امیرحسین در یک شرکت نصب داربست کار می کرد.صاحب کار حقوق او را کامل و سرموقع پرداخت نمی کرد اما با این حال باز هم پسرم به کارش ادامه می داد چون کشتی گیر بود و دلش نمی خواست برای پول باشگاه از من یا پدرش پول تو جیبی بگیرد.ما در حال مهیا کردن شرایط بودیم و قرار بود دو هفته دیگر برای او کارگاه راه بیندازیم و قصد داشت ازدواج کند.»

مادر امیرحسین در ادامه گفت:«مدتی بود پسرم بر سر مسائل مالی با صاحب کارش اختلاف پیدا کرده بود و همین باعث شده بود درگیری به برادر صاحب کارش هم بکشد.چند شب قبل از حادثه امیرحسین در خیابان برادر صاحب کارش را دیده بود و باز با هم درگیر شده بودند و این بار کار به کتک کاری و فحاشی کشیده بود.تا اینکه شب حادثه در حالی که ما در خانه نبودیم و امیرحسین در خانه تنها بود،برادر صاحب کارش مقابل در خانه رفته بود و وقتی امیرحسین در را باز کرده بود با او درگیر شده و پسرم را با ضربات چاقو به قتل رساند.متهم بعد از دستگیری گفته بود که آن شب مشروب خورده بود و در حالت طبیعی نبوده است.»

مادر مقتول در اخر افزود:«می خواهم قانون انتقام فرزندم را بگیرد و تقاضای قصاص دارم.»

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها