کدخبر: 4719

مانتو عجیب ترلان پروانه سوژه شد!+عکس دییده نشده

ترلان پروانه اخیرا عکسی جدیدی را با استایل عجیبش در فضای مجازی منتشر کرده است که با واکنش کاربران فضای مجازی همراه شده است.

 

ترلان پروانه بازیگر ۲۳ ساله ایرانی است .ترلان پروانه از بازیگران بزرگتر از خودش سابقه کاری بیشتری دارد. ترلان پروانه از دوران کودکی در سینما و تلویزیون نقش های پررنگی ایفا کرده است.ترلان پروانه هنرمندی خوش چهره است. ترلان پروانه یکی از ۱۰۰ زن زیبای جهان است.

 ترلان پروانه اخیرا از استایل جدیدش رونمایی کرد، کاربران فضای مجازی از شباهت بسیار استایل او با یکی از شخصیت های کارتونی به نام سندباد صحبت کردند.

 

ترلان پروانه در دوران قرنطینه برخلاف خیلی از بازیگران، پرکار شده و چند سریال و فیلم را بازی کرده است.

او همچنین در بازی مافیا حضور دارد و در کنار سایر بازیگران و چهره های مشهور به بازی کردن می پردازد.

ترلان پروانهاو مدتی پیش در یک مصاحبه ادعا کرده بود که برخی از مردم عمل زیبایی می کنند تا شبیه او شوند و این را از پوستر تبلیغاتی چهره او که جراحان زیبایی استفاده می کنند فهمیده است.

 

ترلان پروانه می گوید خدا مرا عمل زیبایی کرده است. پزشکان و مطب ها از تصاویر من برای تبلیغ عمل چشم گربه ای و گوش گربه ای استفاده می کنند ولی چشم و گوش من طبیعی اینطوریه.

ترلان پروانه بعد از سحر قریشی جنجالی ترین بازیگر زنی است که حاشیه هایی را با فوتبالیست های کشور داشته و حتی چند فوتبالیست بر علیه او مصاحبه کرده اند.

یکی از جنجالی ترین اتفاقات زندگی ترلان رابطه او با یک بازیکن فوتبال و لو رفتن تصاویر آنها بود.

ترلان پروانه یک گیمر حرفه ای است و در صفحه شخصی خود درباره بازی های رایانه ای صحبت های زیادی می کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها