کدخبر: 4808

قیمت دلار |نرخ دلار|قیمت یورو

قیمت دلار سر به فلک کشید | دلار چقدر شد؟

نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز دوشنبه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز با افزایش جزئی همراه بود و قیمت دلار به رقم ۲۷ هزار و ۱۷۴ تومان رسید.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز روند افزایشی خود را ادامه داد و به کانال ۲۸ هزار تومان رسید. نرخ ارز در صرافی ملی امروز افزایشی بود و به ۲۷ هزار و ۱۷۴ تومان رسید.

در بازار آزاد امروز قیمت دلار روند افزایشی خود در چند روز گذشته را ادامه داد و به کانال ۲۸ هزار تومان رسید. قیمت دلار که در بازار دیروز به کانال ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان وارد شد در جریان معاملات امروز وارد کانال جدیدی شد و به نرخ ۲۸ هزار و ۵۰ تومان رسید.

نرخ ارز در صرافی ملی امروز ۲۷۱۷۴ تومان ثبت شد. قیمت دلار در بازار متشکل ارزی ۲۷ هزار و ۲۷۲ تومان اعلام شد.

زمان حساس در قیمت دلار

قیمت دلار

دلار در ۲ روز ابتدایی هفته، افزایش قیمت را تجربه کرد و بالای محدوده حساس قرار گرفت. با رشد تقاضا، روز یکشنبه قیمت دلار توانست تا نزدیک محدوده ۲۷هزار و ۹۰۰تومان پیشروی کند. بر اساس اظهارات فعالان، بازار ارز در مقطع حساسی قرار گرفته است؛ چراکه اگر دلار بالای محدوده ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان تثبیت شود، احتمال ورود خریداران بیشتر به بازار وجود دارد. به گفته فعالان، نگرانی نسبت به آینده مذاکرات هسته‌ای و لغو تحریم‌ها مهم‌ترین عاملی است که زمینه‌ساز افزایش خریدها شده است.

روز یکشنبه، دلار بالای محدوده مهم ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان باقی ماند. به باور تحلیل‌گران، در صورتی که اسکناس آمریکایی بالای محدوده یاد شده تثبیت شود، خریداران بیشتری وارد بازار خواهند شد و این ارز را به سوی مقاومت ۲۸ هزار و ۳۰۰ تومانی هدایت خواهند کرد. در چنین شرایطی، برخی فعالان باور دارند که بازار ارز به وضعیت حساس و تعیین‌کننده‌ای رسیده است.

بازارساز ارزی در هفته‌های اخیر سعی کرده است با عرضه ارز مانع از نوسانات سنگین در بازار شود و در این امر نیز تا حدی موفق عمل کرده است. حداقل در بازه زمانی ۸۰ روز گذشته، دلار به ندرت خارج از کانال ۲۷ هزار تومانی نوسان کرده است. با این حال، در روزهای اخیر، سطح تقاضا در بازار کمی تقویت شده است و در صورتی که چنین وضعیتی ادامه پیدا کند، احتمال شکسته شدن کانال ۲۸ هزار تومانی وجود دارد. روند قیمتی دلار در روز یکشنبه نیز نشان‌دهنده وضعیت افزایش تقاضا بود.

امروز دوشنبه ۱۷ ماه آبان نرخ ارز در صرافی ملی همانند روزهای گذشته اعلام شد.

بر این اساس قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی، ۲۷۱۷۴ تومان اعلام شد. نرخ خرید دلار در این صرافی نیز ۲۶۶۳۶ تومان تعیین شد.

قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۳۱۰۷۴ تومان اعلام شده؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ۳۰۴۵۹ قیمت خورده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها