کدخبر: 4909

قیمت دلار |نرخ دلار|قیمت یورو

قیمت دلار وارد کانال تازه ای شد | قیمت دلار امروز چقدر شد؟

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز اعلام شد.

صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۷,۵۸۷ (بیست و هفت هزار وپانصد و هشتاد و هفت تومان)اعلام کرد.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۷,۰۴۱ (بیست و هفت هزار و چهل و یک تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۷,۵۸۷ (بیست و هفت هزار وپانصد و هشتاد و هفت تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۳۱,۰۵۳ (سی و یک هزار و پنجاه و سه تومان) و قیمت فروش یورو ۳۱,۶۸۱ (سی و یک هزار وششصد و هشتاد و یک  تومان) است.

شاخص کل  بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته در شروع معاملات امروز بازار سبزپوش شد و با رشد 1500واحدی در ارتفاع یک میلیون و  449 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد 2200 واحدی،  388 هزار و 45 واحد را ثبت کرد.

قیمت دلار در معاملات پشت خطی شب گذشته با افزایش همراه بود. قیمت دلار  عصر روز گذشته با 40 تومان افزایش  بر روی 28 هزار و 140 تومان قرار گرفت. این اسکناس آمریکایی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه به ترتیب‌ ‌۱۸۰، ۶۰ و ۲۲۰ تومان رشد قیمت را به ثبت رسانده بود. 

بازار ارز در سال جاری نتوانسته است ارقام بالاتر از ۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان را تجربه کند و طبیعی بود که بازار در واکنش به یک سقف تاریخی با احتیاط بیشتری رفتار کند.

به گفته فعالان، معامله‌گران حس می‌کنند که برای شکست مقاومت ۲۸ هزار و ۳۰۰ تومانی نیاز به سوخت سنگین‌تر دارند.

پیش بینی  قیمت دلار از کانال هرات

قیمت دلار

در معاملات پشت خطی  شب گذشته قیمت دلار  بر روی 28 هزار و 70 تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت دوشنبه شب 120تومان بالاتر بود. دوشنبه شب در معاملات پشت خطی  قیمت دلار  بر روی 27 هزار و 950 تومان قرار داشت.  

بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال افزایش قیمت دلار  رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز چهارشنبه 19 آبان 1400 روند صعود را دنبال می کند.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم 

قیمت دلار

قیمت درهم  در انتهای  معاملات نقدی روز سه شنبه با 7 هزار و 660 تومان بسته شد.  قیمت درهم  پشت خطی دیروز نسبت به معاملات نقدی تغییر خاصی نکرد و با  7 هزار و 660 تومان معامله شد

قیمت طلایی درهم  شب گذشته نسبت به دوشنبه شب ثابت ماند و با همان 7 هزار و 670 تومان نرخ گذاری شد. البته این قیمت 10 تومان نسبت به معاملات نقدی روز سه شنبه بالا تر بود.  بنابراین از کانال قیمت دلار از مسیر قیمت درهم  سیگنال افزایش یا کاهش  قیمت دلار مخابره نشد. 

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

قیمت دلار

قیمت دلار فردایی شب  گذشته  بر روی 28 هزارو 190تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی دو شنبه شب  130 تومان بالاتر بود . این بدین معناست که معامله گران  فردایی بازار ارز امروز  سه شنبه 19 آبان 1400 را افزایشی پیش بینی کرده اند.

شب گذشته در کانال های تلگرامی  قیمت دلار  اقدام بایدن علیه ایران در آستانه  برگزاری مذاکرات برجام برجسته شد. «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا «وضعیت اضطراری ملی» در قبال ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد.این اقدام دولت آمریکا علیه ایران در حالی صورت می‌گیرد که مذاکرات ایران و گروه ۱+۴ درباره احیای برجام قرار است هشتم آذر ماه در وین برگزار شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها