کدخبر: 5035

اخبار سیاسی | خبر سیاسی | خبر سیاسی روز

هواپیمای نظامی ایران برفراز ناو آمریکایی | جنگ ایران و آمریکا در راه است؟

موشک‌ها و موشک‌اندازهای ما در ساحل آماده بودند که اگر این‌ها غلطی بکنند، در مقابلشان بایستیم. در نهایت آنها مجبور شدند در آب‌های بین‌المللی دست از پا درازتر عقب‌نشینی کنند.

 فرمانده نیروی دریایی سپاه از جزییات عملیات سپاه در دریای عمان می گوید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ادعای آمریکایی‌ها مبنی بر اینکه در عملیات توقیف نفتکش فقط ناظر بودند.

اظهار کرد: موشک‌ها و موشک‌اندازهای ما در ساحل آماده بودند که اگر این‌ها غلطی بکنند، در مقابلشان بایستیم. در نهایت آنها مجبور شدند در آب‌های بین‌المللی دست از پا درازتر عقب‌نشینی کنند.

جزییات عملیات سپاه در دریای عمان از زبان سردار تنگسیری

ایران و آمریکا

آمریکا در این اقدام یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آب های دریای عمان مصادره کرد و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر آن را به سوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد.

به گزارش رکنا، همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی برن بر روی عرشه نفتکش آن را به تصرف خود درآوردند و آن را به سوی آب های سرزمینی ایران هدایت کردند.

برخورد قاطع نیروی دریایی سپاه پاسداران با ناو آمریکایی

در ادامه نیروهای آمریکا با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیروهای جان برکف سپاه ناکام ماندند.

نیروهای آمریکایی مجددا با استعداد بسیار و با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند. این نفتکش هم اکنون در آب های سرزمینی کشور عزیزمان است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها