کدخبر: 5146

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

جسد مثله شده پسر جوان گوشه خیابان پیدا شد | راز قتل چیست؟

ساعت ۴۸: ۱۶ روز یک شنبه ۲۳ آبان ماه جاری گزارش یک فقره قتل در یکی از محلات جیرفت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و دقایقی بعد ماموران کلانتری۱۲ شهید بهشتی در محل حادثه حاضر شدند.

قاتل شهروند جیرفتی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی جیرفت  درباره این  حادثه گفت : ساعت ۴۸: ۱۶ روز  یک شنبه  ۲۳ آبان ماه  جاری گزارش یک فقره قتل در یکی از محلات جیرفت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام  شد و دقایقی بعد ماموران کلانتری۱۲ شهید بهشتی در محل حادثه  حاضر شدند.

سرهنگ « رضا محمدرضایی»  افزود: با حضور نیروهای پلیس  درصحنه  و بررسی های اولیه مشخص شد مردی۳۳ ساله بر اثر ضربات چاقو از ناحیه سر و گردن به قتل رسیده است. وی  تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با بررسی صحنه جرم و اقدامات خاص پلیسی، سرنخ هایی در خصوص شناسایی متهم به دست آوردند و دستگیری  او  را در دستور کار قرار دادند.

 این مسئول انتظامی ادامه داد: با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی، مخفیگاه متهم ۲۹ ساله در یکی از شهرک های مسکونی بندرعباس شناسایی و کمتر از ۲۴ ساعت  دستگیر و به مقر پلیس آگاهی جیرفت منتقل شد.

سرهنگ محمدرضایی  گفت: شواهد و مستندات پلیس حاکی از آن است که این قتل با برنامه ریزی قبلی انجام شده و متهم نیز انگیزه خود از ارتکاب این قتل را اختلافات شخصی بیان کرده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها