کدخبر: 5149

ظریف | محمدجواد ظریف | وزیر امورخارجه

ظریف محاکمه می شود؟

در این مورد با اطلاعات که از اطلاعات سپاه ارسال شده پرونده ای تشکیل شده و با افراد زیادی صحبت شده اما هنوز پرونده به دادگاه ارسال نشده است.

سخنگوی قوه قضاییه درخصوص تشکیل پرونده در مورد انتشار فایل صوتی ظریف گفت: در این مورد با اطلاعات که از اطلاعات سپاه ارسال شده پرونده ای تشکیل شده و با افراد زیادی صحبت شده اما هنوز پرونده به دادگاه ارسال نشده است.

 ذبیح‌الله خدائیان، سخنگوی قوه قضاییه درخصوص تشکیل پرونده در مورد انتشار فایل صوتی ظریف گفت: در این مورد با اطلاعات که از اطلاعات سپاه ارسال شده پرونده ای تشکیل شده و با افراد زیادی صحبت شده اما هنوز پرونده به دادگاه ارسال نشده است.

امکان استفاده از پابند الکترونیکی برای زندانی‌هایی همچون شبنم نعمت‌زاده و حسین فریدون وجود دارد؟

سخنگوی قوه قضاییه در مورد امکان استفاده از پابند الکترونیک برای شبنم نعمت‌زاده و حسین فریدون نیز گفت: استفاده از پابند الکترونیکی دارای شرایطی است و اینگونه نیست همه جرائم و مجازات‌ها مشمول این قانون باشند. افراد نامبرده مشمول نظارت الکترونیکی نیستند.

وی افزود: طبق آمار سازمان زندان‌ها در سال ۱۴۰۰ بیش از ۲۵۰۰ نفر از پابند الکترونیکی استفاده کرده‌اند.دادسرای تهران هم می‌گوید حدود هزار و ۴۲۴ نفر تحت نظارت الکترونیکی قرار گرفته اند.

خداییان افزود:هم اکنون ۵۳۲ نفر تحت نظارت الکترونیکی هستند که طبیعتا یک اقدام مثبتی است. برای جرایمی که خیلی مهم نباشند به جای حبس از این نهاد استفاده می‌کنیم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها