کدخبر: 5208

خودکشی | خودکشی زن جوان| فیلم خودکشی

خودکشی زن جوان ناکام ماند | علت خودکشی چیست؟

در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز خانمی با مراجعه به پاسگاه انتظامی حریم نیروگاه عنوان کرد که خواهرم به دلیل اختلافات خانوادگی با حال پریشان به وسیله تاکسی اسنپ با مقصدی نامعلوم از منزل خارج شده و ابراز نگرانی از احتمال خودکشی وی داشت.

خودکشی مادری با اقدام به موقع پلیس بوشهر ناکام ماند.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با اقدام به موقع و درایت ماموران انتظامی حریم نیروگاه بوشهر مادر ۳۴ ساله که اقدام به خودکشی کرده بود از مرگ نجات پیدا کرد.

سردار حیدر سوسنی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز خانمی با مراجعه به پاسگاه انتظامی حریم نیروگاه عنوان کرد که خواهرم به دلیل اختلافات خانوادگی با حال پریشان به وسیله تاکسی اسنپ با مقصدی نامعلوم از منزل خارج شده و ابراز نگرانی از احتمال خودکشی وی داشت.

خودکشی یک زن در بوشهر

خودکشی

 فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان داشت: دقایقی بعد از مراجعه خانم جوان شخصی که خود را راننده اسنپ معرفی کرد گفت که خانمی جوان را که مسافرم بوده و حال مساعدی نداشته در دو کیلومتری پاسگاه حریم نیروگاه پیاده کرده‌ام.

سردار سوسنی افزود: با توجه به اظهارات خانم جوان و راننده اسنپ ، سریعاً فرمانده پاسگاه حریم نیروگاه به همراه تعداد زیادی از ماموران انتظامی بسیج شده و در محل پیاده شدن خانم جوان اقدام به جستجو کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: ماموران انتظامی پس از دو ساعت نیم جستجو پیکر نیمه جان خانم جوان را ته دره پیدا کردند و ضمن هماهنگی با اورژانس و آتش نشانی سریعاً به مرکز درمانی منتقل شد.

وی افزود: طبق بررسی‌های ماموران انتظامی این خانم به دلیل مشکلات و اختلافات خانوادگی و به قصد خودکشی با خوردن تعداد زیادی قرص آرام بخش خود را از پرتگاه ۷۰ متری به پایین انداخته بود.

سردار سوسنی خاطرنشان کرد: اگر ماموران انتظامی به موقع اقدام به جستجو نمی‌کردند احتمال داشت این مادر ۳۴ ساله جان خود را از دست بدهد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها