کدخبر: 5433

شاهرخ استخری| عکس شاهرخ استخری| بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری از مادر و پدرش رونمایی کرد + عکس دیده نشده

شاهرخ استخری بازیگر معروف و همسرش با انتشار عکس های خانوادگیشان در اینستاگرام فالورای زیادی جذب کردند.

شاهرخ استخری با انتشار عکسی از خانواده اش رونمایی کرد. شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 هست.  شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع هست.شاهرخ استخری دو دختر به اسم نبات و پناه دارد. شاهرخ استخری چند سالی است که با سپیده بزمی پور ازدواج کرده است.

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری

​شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد.

این هنرمند کشورمان دو خواهر دارد که یکی در خارج از کشور زندگی میکند و خواهر دیگرش نیلوفر ساکن ایران است و پدرش کارمند پتروشیمی بوده و از طرفداران تحصیلات دانشگاهی است و همین امر سبب شد تا شاهرخ استخری با وجود علاقه به بازیگری در رشته مهندسی صنایع تحصیل کند.

پدر شاهرخ استخری اصالتا اهل فارس است و نام خانوادگی استخری هم برگرفته از مکان زندگی اجدادی خانواده استخری در استان فارس است.

این بازیگر کشورمان از علاقه مندان به فوتبال بود و در دوره ای به صورت جدی فوتبال را دنبال میکرد اما به دلیل عدم رضایت پدر و اصرار او به درس خواندن این رشته را کنار گذاشت و بعد از بازیگر شدن به سراغ بوکس رفت اما آسیب های احتمالی این رشته مانع از ادامه فعالیت او شد.

شغل دوم شاهرخ استخری

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری هم به مانند بسیاری از سلبریتی ها در کنار بازیگری شغل دومی هم دارد که البته درباره او شغل دوم بیشتر از بازیگری پررنگ است.

این هنرمند کشورمان چند سالی است که به بازار طلا ورود کرده و چندین شعبه از طلاسازی در کشور دارد که درآمد اصلی او هم از این حرفه است و در دنیای بازیگری کم کارتر شده است.

شاهرخ استخری

عروسکی که می‌بینید هدیه دست‌ساز امیر بزمی‌پور به نوه‌اش پناه، دختر شاهرخ استخری است.

شاهرخ استخری به همراه خانواده‌اش چند وقتی است راهی بلژیک شده‌اند. جایی که خانواده همسر استخری یعنی سپیده بزمی‌پور ساکن هستند.

این عکس را امیر بزمی‌پور پدرزن شاهرخ استخری در اینستاگرام گذاشته بود و در توضیحش گفته بود: عروسک خیلى گران نبود. مى توانستم یکى بخرم اما، نمیدانم.

دلم مى خواست خودم براى پناه و نبات درست کنم، شاید چون حس مى کردم ماندگارى بیشترى دارد.

شاید اینجورى بزرگ که شدند با دیدنش یادى از من بکنند ، راستش نمیدانم ولى دست به کار شدم و بعد از چهار پنج ساعت یکی را درست کردم ، حالا مانده براى نبات خانم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها