کدخبر: 5471

اخبارسلبریتی|اخبار هنرمندان|تفریحات لاکچری و شیطونی نیکبخت با زنِ دومش

تفریحات لاکچری و شیطونی نیکبخت با زنِ دومش

عکس های از تاب بازی عاشقانه نیکبخت واحدی و همسرش که به تازگی در اینستاگرام این چهره منتشر شده است.

 ظاهرا فضای اینستاگرام نه تنها هنرمندان بلکه فوتبالیست ها را هم درگیر خود کرده است و هر زوج جوانی از راه می رسد می خواهد شاخ اینستایی شود. علیرضا نیکبخت زمان بازی در مستطیل سبز از بازیکنان پرحاشیه بود که بیشتر هم او را با همین حواشی می شناختند. نیکبخت و همسرش هر از گاهی تصاویر عاشقانه در اینستاگرام به اشتراک می گذارند. عکس های زیر تاب بازی عاشقانه نیکبخت واحدی و همسرش است که به تازگی در اینستاگرام این چهره منتشر شده است.

نیکبخت 1

البته نیکبخت و همسرش هم به مانند بسیاری از فوتبالیست ها در تلاش اند تا زندگی لوکس و لاکچری شان را به رخ بکشند و به نوعی در اینستاگرام شاخ بازی درآورند. در ادامه ویدیویی که آقای فوتبالیست همراه با همسرش در ماشین لوکسشان منتشر کرده را مشاهده می کنید.

نیکبخت-400x395

شغل همسر نیکبخت چیست؟

همسرجدید نیکبخت واحدی ارایشگر می باشد و در حرفه آرایشگری و گریم فعالیت دارد و خودش نیز مدرسه فوتبال دارد که فعلاً به خاطر کرونا تعطیل است.

لازم به ذکر است وی یک بار قبلا ازدواج کرده و بعد از سه سال از او جدا شده که از طریق فیسبوک با این خانم آشنا شده که گفته این ازدواج باعث ضررهای مالی زیادی برایم شد .

نیکبخت در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد. وی تجربه بازیگری نیز دارد و از طریق خانم سپیده میرحسینی برای حضور در یک فیلم کوتاه به عنوان مدل و مانکن انتخاب شده بود که قرار بود در جشنواره کن به نمایش دربیاید.

نیکبخت11

زندگی لاکچری فوتبالیست ایرانی

او با توجه به تصاویر منتشر شده از زندگی شخصیش وضع مالی خوبی دارد و انواع ماشین های میلیاردی و خانه لوکس مجلل این موضوع را نشان می دهد. وی بسیار هم علاقه مند به خودرو مازراتی می باشد.

علیرضا+نیکبخت+واحدی

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها