کدخبر: 5800

اخبار ورزشی | خبر ورزشی | اخبار ورزشی امروز

ترکیب پرسپولیس برای دربی لورفت

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز و از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران میهمان استقلال است و باید در دربی ۹۷ و در دیدار هفته هشتم لیگ بیست و یکم به مصاف این تیم برود.

پرسپولیس در غیاب دو بازیکن خود باید در دربی تهران به مصاف رقیب سنتی‌اش استقلال برود.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز و از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران میهمان استقلال است و باید در دربی ۹۷ و در دیدار هفته هشتم لیگ بیست و یکم به مصاف این تیم برود.

در این دیدار حامد لک در دروازه حضور خواهد داشت و با توجه به عملکرد خوبش در دیدارهای اخیر در ترکیب اصلی سرخپوشان ایفای نقش می‌کند.

خط دفاع پرسپولیس در مرکز و در غیاب کاپیتان با تجربه این تیم، سیدجلال حسینی باید با زوج فرشاد فرجی و علی نعمتی به میدان برود که در دو دیدار گذشته هم در کنار هم بازی کردند و به یک هماهنگی نسبی رسیده‌اند.

سعید آقایی در این بازی دفاع چپ سرخپوشان خواهد بود و در سمت راست هم مهدی شیری که این روزها آمادگی بالایی دارد بازی می‌کند.

دو هافبک دفاعی سرخپوشان در این بازی میلاد سرلک و کمال کامیابی‌نیا هستند. کمال بعد از دوره مصدومیتش در نهایت با تلاش کادر پزشکی به بازی امروز رسید و با توجه به درخشش در دو دیدار گذشته سرخپوشان مد نظر یحیی گل‌محمدی برای دربی قرار دارد.

دو هافبک رو به جلو و متمایل به کناره‌ها که وظیفه طراحی حملات سرخپوشان را بر عهده دارند، مهدی ترابی و وحید امیری هستند.

دو مهاجم پرسپولیس هم در این بازی عیسی آل کثیر و امید عالیشاه خواهند بود و مهدی عبدی از روی نیمکت کار را دنبال می‌کند و احتمالاً به عنوان یار تعویضی به میدان خواهد آمد. در نبود جلال حسینی، امید عالیشاه وظیفه کاپیتانی پرسپولیس در این بازی را هم بر دوش دارد.

حامد لک، سعید آقایی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، وحید امیری، امید عالیشاه، عیسی آل کثیر

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها