کدخبر: 5844

اخبار حوادث| زن خرابکار دستگیر شد| انتشار تصاویر شخصی دیگران توسط این زن

زن خرابکار دستگیر شد| انتشار تصاویر شخصی دیگران توسط این زن|عکس دیده نشده

پلیس فتا شهرستان فردیس زنی را که تصاویر شخصی دیگران را برای افزایش فالور اینستاگرام منتشر کرده بود بازداشت کرد.

با تلاش ماموران پلیس فتا شهرستان فردیس، فردی که به واسطه فعالیت در زمینه عکاسی اقدام به انتشار تصاویر شخصی مشتریان خود در صفحه اینستاگرامی اش می کرد، دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ کامران ملکی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اعلام این خبر بیان داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده انتشار تصاویر شخصی یکی از شهروندان در فضای مجازی توسط ادمین یکی از صفحات اینستاگرامی به پلیس فتا شهرستان فردیس، بررسی موضوع در دستورکار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، وی افزود: ماموران در بررسی های اولیه خود متوجه شدند که شاکی از طریق فضای مجازی با خانمی که در زمینه عکاسی فعالیت می کرد آشنا و در ازای دریافت مبلغی اقدام به تصویر برداری از نامبرده و همسرش کرده که پس از مدتی متوجه شده که متهم بدون توجه به حریم خصوصی شاکی اقدام به انتشار تصاویر شخصی وی در صفحه اینستاگرامی اش کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اعلام این موضوع که ماموران پلیس فتا با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شدند، اظهار داشت: بلافاصله ماموران با مراجعه به مخفیگاه این شخص در شهر فردیس، با هماهنگی مقام قضائی نامبرده را دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

سرهنگ ملکی تصریح کرد: متهم در تحقیقات تکمیلی هدف خود از این کار را افزایش تعداد فالورهای صفحه اینستاگرامی اش عنوان کرده است.

این مقام انتظامی در پایان ضمن توصیه به شهروندان برای عدم بارگزاری تصاویر شخصی شان در فضای مجازی، خطاب به شهروندان گفت: به هیچ عنوان تصاویر شخصی خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهید.

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها