کدخبر: 6030

سارا و نیکا | عکس سارا و نیکا | بیوگرافی سارا و نیکا

زندگی میلیاردی سارا و نیکا در سوئد | سارا فخر فروشی می کند

سارا و نیکا بازیگران معروف سینمای ایران از زندگی لاکچریشان در سوئد رونمایی کردن.

سارا و نیکا دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند. سارا و نیکا در لایو جدیدشان با هم مجادله کردن و حاشیه زیادی را به راه انداختند.سارا و نیکا از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند. سارا و نیکا درسال 90 با بازی در سریال پایتخت چهره شدند.  سارا و نیکا در این مدت با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای مجازی داشتند.

شهرت ساراو نیکا

سارا و نیکا

​سارا و نیکاسری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

بیوگرافی سارا و نیکا 

سارا و نیکا

​سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

خانواده سارا و نیکا 

​​پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

ویدئو جدید سارا و نیکا

سارا و نیکا

سارا و نیکای سریال پایتخت با آهنگ راستشو بخوای در خودرو شادی کردند و ویدئو گرفتند.

 در ویدئوی زیر سارا و نیکا فرقانی اصل که با سریال پایتخت معروف شدند با آهنگ دارمان به نام راستشو بخوای حرکاتی موزون و شاد می کنند!

سارا و نیکا در سریال پایتخت

سارا و نیکا​​آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها