کدخبر: 6352

قیمت انار|شب یلدا|قیمت نجومی انار در بازار| شب چله انار را گران کرد

قیمت نجومی انار در بازار| شب چله انار را گران کرد

اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه صنف میوه و سبزی و تره‌بار تهران اعلام کرد: از گذشته از صفر تا ۱۰۰ عرضه میوه با اتحادیه بوده اما دخالت هر ارگانی در این حیطه موجب خروجی‌هایی مانند انار ۱۰۰ هزار تومانی شده است.

اسدالله کارگر در مورد بازار میوه و تره بار شب یلدا گفت: در ایام مختلفی از سال به ویژه شب یلدا و عید نوروز، برخی میوه فروشی‌ها به صورت داوطلبانه سود خود را کاهش می‌دهند.

وی با بیان اینکه ما تعیین کننده قیمت نیستم و تنها پل ارتباطی هستیم افزود: قیمت پس از میدان مرکزی تعیین می‌شود و هر مقدار که فاکتور شده باشد ما روی آن نظارت می‌کنیم.

رئیس اتحادیه صنف میوه و سبزی و تره بار تهران در مورد قیمت بالای انار یادآور شد: سایت‌های فروش میوه قانونی و زیر نظر اتحادیه نیستند؛ غیرممکن است در مغازه‌ها انار به قیمت ۱۰۰ تومان عرضه شود و این در حالی است که قیمت انار تا ۳۰ هزار تومان می‌رود.

کارگر با تاکید بر اینکه گران فروشان زیرمجموعه ما نبوده و پروانه کسب ندارند تشریح کرد: از گذشته این چنین بوده که از صفر تا ۱۰۰ عرضه میوه با اتحادیه باشد اما دخالت هر ارگانی در این حیطه موجب خروجی‌های با قیمت‌های نجومی می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها