کدخبر: 6557

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

کرج به خون کشیده شد | قتل وحشیانه جوان 31 ساله

در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

یکی از اراذل و اوباش سطح دار استان که در یک نزاع دسته جمعی اقدام به قتل یک جوان ۳۱ ساله در شهرک بعثت فردیس کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی موضوع مشخص شد که در یک نزاع دسته جمعی که به دلیل نگاه خیره دو شخص به یکدگیر ایجاد شده بود، شخصی ناشناس به وسیله سلاح سرد جوان ۳۱ ساله را به قتل رسانده و متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی هویت قاتل شدند و با بررسی سوابق او متوجه شدند وی از اوباش سطح دار استان است که به واسطه قتلی که انجام داده متواری شده و جا و مکان مشخصی ندارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی فردیس با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه موقت متهم را در این شهرستان شناسایی کردند، تصریح کرد: در ادامه در یک عملیات ضربتی این متهم و اوباش تحت تعقیب دستگیر و به پلیس آگاهی فردیس منتقل شد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به حرفه ای بودن و عدم اقرار متهم به انجام قتل، گفت: علی رغم این موضوع، با توجه به مدارک و مستندات ارائه شده از سوی پلیس آگاهی، مراجع قضائی اثبات مجرمیت این اوباش را تایید کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز یادآوری کرد: کنترل خشم و پیشگیری از ایجاد نزاع های دسته جمعی، می تواند از وقوع حوادث غیرقابل جبران این چنین پیشگیری کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها