کدخبر: 6607

فرهاد مجیدی/استقلال/اخبار ورزشی

فرهاد مجیدی یارکشی کرد | مجیدی یاران خود را نگهداشت

تیم استقلال در این هفته در مشهد باید به مصاف شهر خودرو برود تیمی که با ۲ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

هفته یازدهم لیگ برتر روز جمعه سوم دی ماه برگزار خواهد شد و با توجه به رای کمیته انضباطی رقابت در صدر جدول بسیار داغ برای مدعیان ادامه خواهد داشت، استقلال هم در مشهد با ترکیب ایده‌آل مجیدی به میدان می‌رود.

تیم استقلال در این هفته در مشهد باید به مصاف شهر خودرو برود تیمی که با ۲ امتیاز در قعر جدول قرار دارد. اما فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان با انجام بازی جام حذفی و استراحت به چند ستاره تیمش ، می‌خواهد ترکیب ۱۱ نفره تیمش را بر اساس بازی‌های لیگ برتر انتخاب کند.

مجیدی بعد از بازی بزرگ و کسب هر ۳ امتیازمقابل سپاهان، قصد دارد از همان ترکیب استفاده کند ، چراکه در آن دیدار که به برتری یک بر صفر آبی پوشان انجامید، شاگردان مجیدی در خط دفاع نیز عملکرد درخشانی داشتند.

بنابراین سر مربی جوان استقلال نگاه ویژه ای به این ۱۱ نفر اصلی یعنی سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، عارف آقاسی، محمدحسین ،مرادمند زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، جعفر سلمانی ،سبحان خاقانی، امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا و رودی ژستد دارد. گرچه احتمال جایگزینی وریا غفوری در صورت رهایی از بند مصدومیت زیاد است، ولی اگر غفوری برای این دیدار هم آماده نباشد احتمال بازی کردن ارسلان مطهری و یا آرمان رمضانی به جای خاقانی هم وجود دارد. 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها