کدخبر: 6904

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

قتل مسلحانه شهر را به خون کشید | فیلم18+ از صحنه قتل

باتوجه به پیدایش تعدادی مدارک، مستندات و همچنین انجام تحقیقات محلی، تلاش برای چرائی علت و انگیزه این اقدام، پیگیری موضوع از سوی کاراگاهان پلیس تا لحظه دستگیری عاملان آن با جدیت ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: شب گذشته قتل مسلحانه در خیابان بزرگمهر به وقوع پیوست.

 ابراهیم ملاشاهی، رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱ در پی اعلام وقوع یک فقره قتل مردی مسن در خیابان بزرگمهر زاهدان و انتشار کلیپی در فضای مجازی با این موضوع، پرونده از همان لحظه وقوع با حضور بازپرس ویژه قتل، ماموران انتظامی و عوامل پلیس آگاهی در صحنه به صورت ویژه تحت پیگرد قضایی و انتظامی کاراگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان زاهدان قرار گرفت.

وی گفت: با بررسی موضوع و اعلام شاهدان عینی محل در این جنایت، راننده و سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در پی تعقیب خودروی فرد مقتول وی را پس از توقف و پیاده شدن در خیابان بزرگمهر با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری مورد اصابت تیر قرار داده و سپس متواری می‌شوند.

 فرار عاملان جنایت پس از تیرباران

ملاشاهی گفت: باتوجه به پیدایش تعدادی مدارک، مستندات و همچنین انجام تحقیقات محلی، تلاش برای چرائی علت و انگیزه این اقدام، پیگیری موضوع از سوی کاراگاهان پلیس تا لحظه دستگیری عاملان آن با جدیت ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها