کدخبر: 6936

حادثه تلخ در تهران| واژگونی وحشتناک خودرو تیگو حادثه آفرید

سرکلانتری پلیس بزرگراههای راهور تهران بزرگ از واژگونی سواری تیگو در بزرگراه چمران بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت زیاد خبر داد.

سرهنگ علی اصغر شریفی  به نقل از جانشین  سرکلانتری پلیس بزرگراه های پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت : ساعت  07:30 صبح امروز در مسیر غرب  به شرق  بزرگراه چمران  ، روبروی پمپ بنزین یمن خودروی تیگو  که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان  از مسیر خارج  می گردد .

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد  : این خودرو  پس از آنکه بشدت با گاردریل های میانی بزرگراه  برخورد می کند بروی سقف واژگون شده و به همین صورت  چندین متر  به مسیر خود بر روی سقف ادامه داده و بالاخره  متوقف می شود.

واژگونی تیگو در بزرگراه چمران

سرهنگ شریفی  گفت : تیم کارشناسی پلیس بزرگراه  راهور فاتب  که در این مسیر در حال گشت زنی  بوده پس از مشاهده این حادثه  بلافاصله در محل حاضر  و اقدامات ترافیکی خود را جهت ایمنی محل و بررسی علل حادثه انجام داد و این راننده خدا رو شکر سالم از خودرو بیرون آمده و دچار مصدومیت جزیی و سطحی شده بود که کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت  اعلام کرده است .

وی از رانندگان خودروها خواست حین رانندگی تمام حواس و توجه خود را به رانندگی اختصاص دهند و از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده و  به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده نکنند و  از سرعت و سبقت  در معابر خلوت جدا خودداری کرده و  قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی ننمایند  تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم .

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها