کدخبر: 6996

کلاهبرداری جدید | با این پیام حسابتان را خالی می کنند

در روزهای اخیر از سوی کاربران فضای مجازی پیامی دست به دست می شود، مبنی بر این که بانک ملی پرسشنامه ای را برای سال نو 2022 تنظیم کرده است که پس از این که کاربران پرسشنامه را تکمیل کنند می توانند شانس خود را برای اخذ کارت هدیه به ارزش 5 میلیون ریال امتحان کنند.

 در روزهای اخیر پیامی از سوی کاربران فضای مجازی مبنی بر "درخواست پرسشنامه سال نو 2022 برای بانک ملی" و برنده شدن 5 میلیون ریال دست به دست می شود. ماجرا چیست؟

در روزهای اخیر از سوی کاربران فضای مجازی پیامی دست به دست می شود، مبنی بر این که بانک ملی پرسشنامه ای را برای سال نو 2022 تنظیم کرده است که پس از این که کاربران پرسشنامه را تکمیل کنند می توانند شانس خود را برای اخذ کارت هدیه به ارزش 5 میلیون ریال امتحان کنند. با تماس خبرنگار اقتصادی رکنا با روابط عمومی بانک ملی، مشخص شد که این پیام از سوی بانک ملی ارسال نشده و از اساس کلاهبرداری است. مردم مراقب باشند که به هیچ عنوان این پیام را باز نکنند و حتی آن را تکمیل نکرده و اطلاعات شخصی و بانکی خود را وارد نکنند.

انتشار لینک «درخواست پرسشنامه سال نو 2022 برای بانک ایران ملی» صحت ندارد.

بانک ملی ایران انتشار «درخواست پرسشنامه سال نو 2022 » در فضای مجازی را تکذیب کرد.

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در پی انتشار لینک (https://jvipif3.top/i/ir-BMI/?g=1) و مطالبی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبنی بر این که « با تکمیل پرسشنامه، شانس دریافت 5,000,000 ریال را خواهید داشت»، به آگاهی می‌رساند این لینک از اساس جعلی است و صحت ندارد.

در همین زمینه و به ‌منظور کسب اطلاعات صحیح، تاکید می‌شود مشتریان محترم و رسانه‌ها فقط به اطلاعیه‌های رسمی بانک ملی ایران توجه کنند و به مطالب درج شده در سایر رسانه ها که در سایت رسمی بانک bmi.ir به آن اشاره نشده اعتماد نکنند.

ارسال نظر: