کدخبر: 7010

تهدید نگهبانان برج های لاکچری| زعفرانیه و تجریش پاتوق آنها بود

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 5 سارق مسلح منازل شمال تهران که در کمتر از یک ماه 2 فقره سرقت به ارزش تقریبی50 میلیارد ریال سرقت کرده بودند، خبر داد.

 سردار "علیرضا لطفی" بیان داشت: با وقوع 2 فقره سرقت مشابه در محله های "زعفرانیه" و "تجریش" به دست آمد، سارقان با استفاده از سلاح گرم پس از تهدید نگهبان ساختمان، اطلاعات اهالی ساختمان را کسب و سرقت ها را انجام داده اند که بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

انهدام باند سارقان مسلح منازل شمال تهران

وی عنوان کرد:  در هر 2 پرونده متهمان پس از سرقت اموال با ارزش از قبیل: طلا و جواهرات، ساعت و ارزهای خارجی، دست و پای مال باختگان را بسته و به همراه دوربین مداربسته ساختمان از محل گریخته بودند.

رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه هویت و مخفیگاه اعضای این باند5 نفره در تحقیقات پلیسی به دست آمد، افزود: در شاخه دیگری از بررسی ها کارآگاهان به دست آوردند 3 تن از اعضای این باند برای انجام سرقتی به جنوب کشور مسافرت کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از هماهنگی های قضائی در 2 عملیات منسجم و هماهنگ اعضای این باند در جنوب کشور و تهران دستگیر و در بررسی های بیشتر از مخفیگاه متهمان 40 قلم از اموال سرقتی کشف شد.

سردار لطفی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه را  در این 2 فقره سرقت 50 میلیارد ریال اعلام کرده اند، در پایان خاطر نشان کرد:  هر 5 متهم برای کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان این پلیس قرار دارد.

ارسال نظر: