کدخبر: 7061

علیرضا بیرانوند / عکس علیرضا بیرانوند/ بیوگرافی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند سهم پرسپولیس می شود؟

باشگاه مذاکرات را با بلژیکی‌ها ادامه خواهد داد و ما به‌ دنبال این هستیم تا شرایط را برای بازگشت بیرانوند فراهم کنیم.

روزنامه همشهری مدعی شده که باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب گلر سابقش است و به همین دلیل به باشگاه آنتورپ بلژیک نامه زده که رضایتنامه علی بیرو – که در حال حاضر و به صورت قرضی در بواویشتای پرتغال حضور دارد – را برای تیم سابقش صادر کند.

این روزنامه از قول یکی از اعضای کادر فنی پرسپولیس نوشته است:" باشگاه مذاکرات را با بلژیکی‌ها ادامه خواهد داد و ما به‌ دنبال این هستیم تا شرایط را برای بازگشت بیرانوند فراهم کنیم."

با توجه به جدایی بوژیدار رادوشوویچ از پرسپولیس، قرمزها به دنبال یک رقیب خوب برای حامد لک هستند و چه کسی بهتر از علیرضا بیرانوند که سالها برای این تیم بازی کرده و حضور او می‌تواند هم به نفع پرسپولیس باشد هم به نفع دروازه‌بان شماره یک تیم ملی.

خبر علاقه پرسپولیس به همکاری مجدد با علیرضا بیرانوند در شرایطی منتشر شده که طبق شنیده‌های فوتبالی، بیرانوند در سال منتهی به جام جهانی، دوست ندارد به فوتبال ایران برگردد و این موضوع را به اطلاع باشگاه آنتورپ هم رسانده است.

نکته قابل توجه اینکه پرسپولیس فعلا هیچ گزینه سرشناسی برای رقابت با حامد لک ندارد. از یکطرف نام پیام نیازمند مطرح شده بود که او هم مثل بیرانوند حاضر نیست فوتبال اروپا را به مقصد لیگ ایران ترک کند و رشید مظاهری هم – که از او به عنوان بمب نقل و انتقالات زمستانی نام برده شده بود – حتی در صورت جدایی از استقلال، شانسی برای پیوستن به پرسپولیس نخواهد داشت چرا که استقلال حاضر نیست رضایتنامه بازیکنانش را برای پرسپولیس، سپاهان، فولاد و گل گهر صادر کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها