کدخبر: 7085

اخبار روز | اخبار مهم روز | اخبار حوادث

مرد جوان خشک شد | صاعقه مردم بوشهر را فراری داد

یک نفر تبعه کشور افغانستان بر اثر برخورد صاعقه در روستای صعب العبور سرچشمه شهرستان جم از توابع این استان جان باخت.

 صاعقه جان یک نفر افغان را در استان بوشهر گرفت.مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: یک نفر تبعه کشور افغانستان بر اثر برخورد صاعقه در روستای صعب العبور سرچشمه شهرستان جم از توابع این استان جان باخت.

جهانگیر دهقانی روز دوشنبه افزود: با وجود شدت بارندگی اما در زمان حاضر به غیر از محور روستایی کِردلان شهرستان دشتی که به دلیل آبگرفتگی آب نما مسدود و مسیر جایگزین آن از محور باغان انجام می‌شود مابقی محورهای ارتباطی این استان باز و رفت و آمد د رآن انجام می‌شود.

 وی بیان کرد: بارش‌های شدید روز گذشته منجر به آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی روستایی و شهری شد که با همت امدادگران جمعیت هلال احمر نسبت به تخلیه آب در کوتاه ترین زمان اقدام شد.

دهقانی اضافه کرد: این بارش‌ها خسارت‌هایی نیز به زیرساخت‌های شهری و روستایی، زمین‌های کشاورزی و مبلمان شهری نیز وارده کرده که در حال بررسی میزان خسارت‌ها هستیم.

میزان بارش ایستگاه‌های اصلی هواشناسی بوشهر تا ساعت ۶:۳۰ روز دوشنبه در عسلویه ۱۲۸، دیر ۱۰۰، جم ۸۷.۹، کنگان ۷۵، برازجان ۴۳.۲، گناوه ۴۲.۲،  خورموج ۳۸.۷، اهرم ۲۹.۱، دیلم  ۲۶، بوشهر فرودگاهی ۲۳، بوشهر دریایی ۲۲.۷، خارک  ۱۵.۹، بهرگان ( امام حسن ) ۱۰.۹میلی‌متر گزارش شده است.

فعالیت سامانه بارشی از شنبه‌شب در استان بوشهر آغاز شد و همه شهرستان‌های این استان را دربرگرفت.

براساس پیش‌بینی‌های هواشناسی این سامانه بارشی امروز بتدریج از استان بوشهر خارج می‌شود.

ارسال نظر: