کدخبر: 7093

رشید مظاهری|ستاره استقلال در راه پرسپولیس| بازیکن جنجالی استقلال پرسپولیسی شد

ستاره استقلال در راه پرسپولیس| بازیکن جنجالی استقلال پرسپولیسی شد

بدون‌شک مظاهری بدترین روزهای فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد. او جدا از مشکلات فوتبالی در استقلال، درگیر برخی مسائل کاری و شخصی است که همین موضوع هم روی تمرکز این بازیکن تأثیر گذاشته است.

رشید مظاهری دروازه‌بان استقلال که فصل پرحاشیه‌ای را در جمع آبی‌ها سپری کرده است، سرانجام روز شنبه در کمیته انضباطی این باشگاه حاضر شد و بابت اتفاقاتی که در تمرینات چند روز قبل به‌وجود آمده بود، توضیحاتی را ارائه داد. ظاهرا مظاهری در برخی از آیتم‌های تمرینی و در بازی درون‌تیمی سر چند بازیکن استقلال داد زده که همین موضوع باعث شد کادر فنی، این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دهد. در نهایت هم کمیته انضباطی باشگاه استقلال ۵ درصد از قرارداد این بازیکن را کسر و مجوز بازگشت او به تمرینات را با هماهنگی کادر فنی صادر کرد.

روزهای سخت

بدون‌شک مظاهری بدترین روزهای فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد. او جدا از مشکلات فوتبالی در استقلال، درگیر برخی مسائل کاری و شخصی است که همین موضوع هم روی تمرکز این بازیکن تأثیر گذاشته است. رشید حتی به مسئولان کمیته انضباطی باشگاه هم توضیح داد که بابت برخی مسائل غیرفوتبالی، ذهنش درگیر بوده ولی تلاش می‌کند تا تمرکز ازدست‌رفته‌اش را به‌دست بیاورد. این دروازه‌بان که در پنجره تابستانی هم پس از حواشی پرشمار به جمع آبی‌پوشان بازگشت و قرارداد خود را تمدید کرد، پس از دیدار هفته دوم برابر ذوب‌آهن که با مصدومیت حسینی وارد زمین شد، دیگر فرصت حضور دوباره در ترکیب استقلال را پیدا نکرده و هر روز هم شرایط برای او سخت‌تر می‌شود. نکته مهم‌تر اینجاست که فرهاد مجیدی هم رابطه چندان خوبی با این بازیکن ندارد و همین موضوع امیدهای مظاهری را برای قرارگرفتن در چارچوب دروازه استقلال کمتر می‌کند.

دوست ندارم صحبت کنم

دیروز دقایقی کوتاه با مظاهری صحبت کردیم. او که در این روزها زیاد مایل به صحبت با خبرنگاران نیست، در مورد روزها و هفته‌های سختی که در استقلال پشت سر می‌گذارد، به گفت: «با اینکه در این مدت بازی نکردم ولی همیشه حامی استقلال بودم چون موفقیت تیم برایم مهم‌تر است. روزهای سختی را سپری کردم و شرایط به‌گونه‌ای پیش می‌رود که حتی گاهی اوقات حالم از فوتبال به هم می‌خورد ولی دوست ندارم دست از مبارزه بکشم. من با تیم تمرین می‌کنم و حتی خودم هم به‌صورت انفرادی تمرین می‌کنم تا از هدف‌هایم دور نشوم. خیلی‌ها انتظار دارند اتفاقات بدی برای من رخ دهد ولی من عقب‌نشینی نمی‌کنم و این را به‌خودم گفته‌ام که باید روزهای خوبم در فوتبال را دوباره تکرار کنم.»

رشید جدا می‌شود؟

وقتی مظاهری رضایت فرهاد مجیدی را برای بازگشت به استقلال گرفت، هرگز تصور نمی‌کرد چنین شرایط عجیبی را در این تیم تجربه کند و به یک سکونشین کامل تبدیل شود. حالا باید تا نیم‌فصل رقابت‌های لیگ‌برتر صبر کرد و دید چه اتفاقاتی برای مظاهری رخ خواهد داد. آیا او به شرایط کسالت‌بار در استقلال ادامه می‌دهد یا رضایت مسئولان باشگاه برای جدایی را جلب خواهد کرد. نام رشید در هفته‌های گذشته همیشه به‌عنوان یکی از گزینه‌های پرسپولیس برای تقویت خط دروازه مطرح شده ‌و ‌شاید برخی در انتظار یک تصمیم جنجالی از سوی مظاهری هستند. وقتی در این‌ مورد از او سؤال می‌کنیم که آیا امکان دارد به پرسپولیس برود، می‌گوید: «پرسپولیس؟ من بازیکن استقلال هستم و تمام تمرکزم روی‌ تیمی است که با آن قرارداد دارم. من ذهنم را درگیر آینده نمی‌کنم و می‌دانم که باید روی تیم و کار خودم تمرکز کنم. مسئله مهم این است که بتوانم شرایط فعلی را تغییر بدهم.»

ارسال نظر: