کدخبر: 7125

ایران خودرو| محصولات ایران خودرو| قرعه کشی ایران خودرو

پیش فروش جدید ایران خودرو آغاز شد | شرایط ثبت نام تغییر کرد

این افزایش قیمت خودرو و تغییرات جدید نیز نه تنها شرایط را بهبود نداده بلکه باعث نارضایتی بیشتر خریدار و خودروساز شده است.

با وجود نارضایتی از بازار خودرو و قیمت‌ها همچنان قرعه‌کشی و فروش فوق‌العاده از سوی خودروسازها ادامه دارد و هر هفته شرایط پیش‌فروش خودروهای جدیدی اعلام می‌شود.

 بازار خودرو در وضعیت نابسامانی به‌سر می‌برد. با وجود افزایش ۱۸درصدی رسمی قیمت خودروهای داخلی در هفته‌های اخیر، تازه‌ترین آمارها از رشد دپوی خودروهای ناقص و تجاری نشده در پارکینگ‌های شرکت‌های خودروسازی حکایت دارد.

این افزایش قیمت خودرو و تغییرات جدید نیز نه تنها شرایط را بهبود نداده بلکه باعث نارضایتی بیشتر خریدار و خودروساز شده است.

با این حال گروه خودروسازی ایران خودرو خبر از فروش فوق‌العاده جدیدی داده است.

در فروش این هفته سه محصول راناپلاس با سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک به صورت فوق‌العاده و با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می‌شود.

سایت فروش ایران‌خودرو برای ثبت‌نام در این طرح از امروز سه‌شنبه به مدت سه روز فعال است.

مشتریان برای ثبت‌نام نهایی از طریق قرعه‌کشی شنبه هفته آینده ۱۸ دی‌ماه انتخاب می‌شوند. مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

متقاضیان می توانند از امروز تا پنجشنبه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها