کدخبر: 7363

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

این مرد دشمن پرسپولیس | خوشحالی از حذف پرسپولیس!

ضعیف‌ترین بازی که پرسپولیس انجام داد این بازی بود.

 یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم برابر شهرخودرو بازی ضعیفی ارائه کرده است.

 بهروز سلطانی درباره تساوی پرسپولیس برابر شهرخودور اظهار کرد: ضعیف‌ترین بازی که پرسپولیس انجام داد این بازی بود. پرسپولیس فوتبال همیشه فوتبال تک ضرب و زیبایی بازی می‌کرد اما در این بازی دیدیم که در بیش‌تر دقایق توپ روی هوا بود. یکی از بدترین بازی‌های پرسپولیس را شاهد بودیم.

او افزود: شهرخودرو در انتهای جدول است و به همین خاطر تیم شهرخودرو را دست کم گرفته بودند و بعد به مرور زمان دیدند زمان کافی وجود ندارد و نمی‌شود به شهرخودرو گل زد. الان برخی بازیکنان پرسپولیس کیفیت خوبی ندارند و و دلیل آن را نمی‌دانم. بازیکنی مثل عیسی آل‌کثیر همیشه از نظر فنی در شرایط خوبی بوده اما در بازی شهرخودور فقط یک بار اسمش را شنیدیم. در این بازی اصلا موقیت گلی را ندیدیم.

وی هم‌چنین گفت: ما به پرسپولیس امیدوار هستیم اما تیم باید برگردد به آن روزهایی که فوتبال بازی می‌کرد. پرسپولیس هر زمانی فوتبال تک ضرب بازی کرده موفق بوده اما هر زمانی مثل بازی شهرخودرو توپ روی هوا باشد، پرسپولیس نمی‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. پرسپولیس در برابرشهرخودرو اصلا  فرصت گلی نداشت و فوتبال حسین‌قلی‌ خانی بازی می‌کرد.

سلطانی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس در چه پست‌هایی نیاز به جذب بازیکن دارد؟ گفت: در خط حمله نیاز به جذب بازیکن داریم. در خط هافبک هم پرسپولیس باید بازیکنی جذب کند که کمک حال تیم باشد. در خط هافبک واقعا پرسپولیس ضعف دارد.

او در پایان درباره حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا گفت: واقعا خوشحال شدیم این اتفاق رخ داد. نمی‌شود از پول امثال من و شما را بدهند به این دو تیم و نتیجه هم نگیرند. پس این دو تیم باید خصوصی شوند چون برای ورزش ما مفید است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها