کدخبر: 7367

قاتل شهردار به دام افتاد| شهردار این شهر تیر باران شد

دادستان ایذه در خصوص جان باختن شهردار دهدز در جریان تیراندازی در یکی از خیابان‌های ایذه توضیحاتی را ارائه داد.

یار محمد رسالتی اظهار کرد: تمامی عوامل تیراندازی در ایذه با تلاش شبانه روزی مأموران نیروی انتظامی دستگیر و به مقامات قضائی معرفی شدند.

دادستان ایذه تاکید کرد: دستگاه قضائی با مخلان امنیت جامعه برخورد صریح و قاطعی دارد.

در تاریخ ۱۹ دی ماه حدود ساعت ۱۴ مأموران نیروی انتظامی شهرستان ایذه در استان خوزستان در خیابان شهید قریشوندی در حال گشت زنی به خودرویی که حامل سارقان مسلح بود مشکوک شدند که پس از دستور ایست مأموران پلیس، افراد مسلح درون خودرو با مأموران نیروی انتظامی درگیر می‌شوند و در این درگیری تیراندازی از سوی طرفین صورت می‌گیرد.

در پی این تیراندازی شهردار دهدز که در رستورانی در طرف دیگر خیابان حضور داشت به طور تصادفی مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد که پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد و سارقان مسلح پس از درگیری از محل حادثه متواری شدند.

دادستان ایذه درباره جزییات این حادثه عنوان کرد: حدود ساعت ۱۴ ماموران نیروی انتظامی در حال گشت زنی به خودرویی که حامل سارقان مسلح بود مشکوک شدند.

وی افزود: پس از دستور ایست ماموران پلیس، افراد مسلح درون خودرو با ماموران نیروی انتظامی درگیر می‌شوند و در این درگیری تیراندازی از سوی طرفین صورت می‌گیرد.

رسالتی اظهار کرد: در پی این تیراندازی شهردار دهدز که در رستورانی در طرف دیگر خیابان حضور داشت به صورت اتفاقی مورد اصابت گلوله قرار میگیرد که پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

دادستان ایذه با بیان اینکه سارقان مسلح پس از درگیری از محل حادثه متواری شدند، اظهار کرد: در پی این اتفاق دادستان جهت بررسی‌های تخصصی در محل حادثه حضور یافت.

وی با بیان این‌که در خصوص دستگیری سارقان دستورات لازم صادر شده است، افزود: در خصوص این حادثه پرونده قضایی تشکیل و در حداقل زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها