کدخبر: 7372

بورس | بازار بورس | وضعیت بورس

بورس بازها بخوانند | سقوط آزاد بورس شروع شد

در ۳۰ دقیقه ابتدایی معاملات سه نماد پارس، فملی و فولاد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. بازار در حالی همچنان منفی معاملات خود را دنبال می‌کند.

در آغاز معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی ۵هزار واحدی (۰٫۳ درصدی) در آستانه از دست دادن کانال یک میلیون و ۳۳۰ هزار واحدی قرار گرفت

در آغاز معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی حدود ۵هزار واحدی (۰٫۳ درصدی) در آستانه از دست دادن کانال یک میلیون و ۳۳۰ هزار واحدی قرار گرفت. این در حالی است که شاخص کل هم‌وزن همراستا با شاخص کل در جهت منفی در حال حرکت است.

در ۳۰ دقیقه ابتدایی معاملات سه نماد پارس، فملی و فولاد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. بازار در حالی همچنان منفی معاملات خود را دنبال می‌کند که به جز گروه حمل و نقل که چند نماد مثبت دارد، در بقیه گروه‌ها اکثر نمادها منفی هستند. در مجموع بیش از ۷۵ درصد از نمادهای بازار در محدوده منفی معامله می‌شوند و این در حالی است که خودروسازان تجاری مورد توجه سهامداران قرار گرفته و  به تدریج نمادهای خودرو و خساپا هم در حال سبز شدن است.

بازار فرابورس هم امروز همانند بورس قرمز است و به نظر نمی‌رسد در ادامه روز هم شاهد بهبود روند معاملات بازار باشیم.

پیام الیاس کردی، کارشناس بازار سرمایه مشکل اصلی بازار را عدم ورود نقدینگی می‌داند. او می‌گوید اطلاعات جدیدی که می‌شنویم در رابطه با این است که خروج پول از بورس ادامه دارد. با توجه به ارزش معاملات بسیار پایین احتمالا برای فردا اتفاق خاصی نخواهد افتاد و قیمت‌ها در همین سطوح حرکت می‌کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها