کدخبر: 7402

اخبار ورزشی | خبر ورزشی | اخبار ورزشی امروز

دعوای استقلال و پرسپولیس سر این بازیکن بالا گرفت

علیرضا کوشکی مهاجم جوان و 21 ساله پیکانی‌ها یکی از پدیده‌های نیم فصل اول لیگ بیست و یکم تا به اینجای کار بوده که مورد توجه سرخابی‌ها قرار گرفته است.

 آیا پیکانی‌ها رضایتنامه مهاجم جوان خود را برای استقلال یا پرسپولیس صادر خواهد کرد؟

 علیرضا کوشکی مهاجم جوان و 21 ساله پیکانی‌ها یکی از پدیده‌های نیم فصل اول لیگ بیست و یکم تا به اینجای کار بوده که مورد توجه سرخابی‌ها قرار گرفته است. مهاجمی که مدنظر مهدی مهدوی‌کیا برای حضور در رقابتهای تاجیکستان تیم ملی زیر ۲۳ سال هم بود اما باشگاه پیکان کوشکی را به تیم زیر ۲۳ سال نداد.

طی روزهای گذشته خبر علاقه استقلال و فرهاد مجیدی به جذب این بازیکن مطرح شد و حالا گفته می‌شود که پرسپولیس به دنبال مهاجم پیکان است.

این بازیکن که پیش از این سابقه کار کردن زیر نظر حمید مطهری را داشته حالا بیشتر از قبل مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته چرا که با توجه به مصدومیت عیسی آل کثیر از یکطرف و ضعف گلزنی مهاجمان پرسپولیس از طرف دیگر، یحیی گل‌محمدی و همکارانش به دنبال جذب یک مهاجم در بازار زمستانی هستند و گویا کوشکی یکی از گزینه‌های اصلی آنهاست.

کادر فنی پرسپولیس معتقد است سبک بازی این بازیکن بسیار شبیه به علی علیپور است و می تواند در پرسپولیس تبدیل به یک ستاره شود.

در این بین باید به این موضوع اشاره کرد با توجه به نیاز بیشتر پرسپولیس به جذب مهاجم گلزن و همچنین روابط خوب یحیی گل‌محمدی و مجتبی حسینی شاید شانس این بازیکن برای حضور در جمع قرمزها بیشتر باشد. امروز یکی از روزنامه‌ها هم مدعی شد شاید روابط نه چندان خوب اکبر محمدی با فرهاد مجیدی مانع انتقال احتمالی کوشکی به استقلال شود البته تصمیم نهایی را در این باره مدیران پیکان خواهند گرفت و باید دید رضایتنامه این بازیکن برای کدام یک از دو تیم صادر خواهد شد و بحث عدد و رقم هم در این باره مهم خواهد بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها