کدخبر: 7417

اخبار روز | اخبار مهم روز | اخبار حوادث

ترور مسلحانه در خانه شخصی | صدای تیراندازی شهر را بهم ریخت

در پی وقوع یک فقره قتل در ساعت ۲۱:٠٠ دوشنبه ۲۰دی ماه در کوی سیاحی کلانشهر اهواز، بلافاصله بازپرس علی حسنلو بازپرس ویژه قتل اهواز به همراه رئیس شعبه قتل آگاهی و اکیپ بررسی صحنه جرم در محل وقوع جرم حاضر شدند و مشاهده کردند که پیرمرد ۸۰ساله درون خانه اش با اصابت گلوله کلاشینکف به قتل رسیده است.

فردی که اقدام به قتل رساندن یک پیرمرد ۸۰ساله درکوی سیاحی اهواز را کرده شناسایی شد.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار حوزه جنایی وانتظامی رکنا در خوزستان اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در ساعت ۲۱:٠٠ دوشنبه ۲۰دی ماه در کوی سیاحی  کلانشهر اهواز، بلافاصله بازپرس علی حسنلو بازپرس ویژه قتل اهواز به همراه رئیس شعبه قتل آگاهی و اکیپ بررسی صحنه جرم در محل وقوع جرم حاضر شدند و مشاهده کردند که پیرمرد ۸۰ساله درون  خانه اش با اصابت گلوله کلاشینکف به قتل رسیده است.

تحقیقات بعمل آمده مشخص کرد که نشست عشایری برای حل مشکل دوطایفه در خانه مقتول برگزار شده بود که فردی به دلیل مخالفت با این نشست با در دست داشتن سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سمت درب منزلی که نشست در آن برگزار شده میکند که تیر به صاحب خانه که مرد۸۰ساله بود اصابت وباعث قتل این فرد می شود.

این منبع آگاه گفت: باحضور نیروهای امنیتی اوضاع در منطقه آرام است و فرد قاتل نیز شناسایی و  حسن لو ، بازپرس ویژه قتل اهواز دستور دستگیری  قاتل را صادر کرده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها