کدخبر: 7665

اخبار روز/اخبار مهم روز/خبر روز

جاده چالوس مسدود شد | به شهرهای شمالی سفر نکنید

در محور‌های شمالی کشور بارش برف و باران داریم، محور چالوس از سمت شمال به جنوب و بالعکس به دلیل ایمنی بیشتر از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

 معاون عملیات پلیس راهور ناجا گفت: محور چالوس از شمال به جنوب و بالعکس به دلیل ایمنی بیشتر از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

 سرهنگ محبی گفت: در محور‌های شمالی کشور بارش برف و باران داریم، محور چالوس از سمت شمال به جنوب و بالعکس به دلیل ایمنی بیشتر از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

به گفته معاون عملیات پلیس راه راهور ناجا، در استان‌های دیگر همچون آذربایجان غربی و شرقی، گیلان، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کردستان، کرمانشاه، همدان و ایلام بارش برف داریم و محور‌ها کاملا لغزنده است.

آزادراه تهران-شمال، چالوس، بانه و سنندج ایرانشهر، مسدود شدند و بیشتر راه‌های فرعی استان‌های آذرباجان غربی و شرقی کردستان و سیستان فعلا مسدود شدند و همکاران راهداری در حال بازگشایی آنها هستند و مسافران سفر خود را به عقب بیندازند همچنین ۲۰ روستای اردبیل در برف محاصره شدند.

صبح امروز سرهنگ شیرانی گفته بود که محور دالکی – برازجان مسدود است و تردد از مسیر جایگزین کمربندی قدیم برازجان انجام می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها