کدخبر: 7779

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

ستاره پرسپولیس بر می گردد | رامین رضاییان چه گفت؟

این روزها دائما زمزمه‌هایی در خصوص بازگشت مهره‌های سابق پرسپولیس به این باشگاه به گوش می‌رسد.

 ماجرای درخواست دو بزرگتر پرسپولیس از یحیی گل‌محمدی درباره رامین رضاییان چیست؟

 این روزها دائما زمزمه‌هایی در خصوص بازگشت مهره‌های سابق پرسپولیس به این باشگاه به گوش می‌رسد. یکی از این بازیکنان رامین رضاییان است که به نظر می‌رسد با توجه به مذاکراتی که در این مدت از سوی یحیی گل‌محمدی با او انجام شده، احتمالا او اولین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود.

در این بین، اما گفته می‌شود 2 بازیکن پرسپولیس به دلیل برخی رفتارهای رامین رضاییان در گذشته مخالفت خود را با حضور مجدد او در پرسپولیس اعلام کرده‌اند. این دو بازیکن که جزو بزرگترهای تیم هستند، به یحیی گفته‌اند اگر قرار به بازگشت رضاییان به پرسپولیس است، با او اتمام حجت شود تا این بازیکن سراغ رفتارهای حاشیه‌ای نرود.

به نظر می رسد برخی رفتارهای رضاییان در تمرینات و اردوهای پرسپولیس در گذشته همچنان باعث شده تا دو بازیکن قدیمی این تیم به راحتی با بازگشت این بازیکن به پرسپولیس کنار نیایند.

این دو بازیکن که به لحاظ فنی، کاملا رامین را قبول دارند، در صحبتهایشان با سرمربی پرسپولیس از او خواسته‌اند که رضاییان را مجبور کند که همانطور که در دوران حضورش در تیم ملی، بازیکن بدون حاشیه‌ای بود، در پرسپولیس هم از خط قرمزها عبور نکند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها