کدخبر: 7949

اخبار سیاسی | خبر سیاسی | خبر سیاسی روز

جزئیات مذاکرات لورفت | سخنگوی وزارتخارجه چه گفت؟

ما در جریان مذاکرات وین، ایده‌های اجرایی و عملیاتی با واقع نگری ارایه کردیم و فکر می کنیم که این ایده‌ها امکان گفتگو در حوزه تضامین را فراهم آورده است .

به گفته سخنگوی وزارت خارجه، ایران هیچ پیش شرطی را نپذیرفته؛ مذاکرات به اندازه کافی پیچیده است و نباید آن را پیچیده‌تر کرد.

 سخنگوی وزارات امور خارجه کشورمان گفت: ما در جریان مذاکرات وین، ایده‌های اجرایی و عملیاتی با واقع نگری ارایه کردیم و فکر می کنیم که این ایده‌ها امکان گفتگو در حوزه تضامین را فراهم آورده است .

آنطور که ایسنا گزارش داده، ، سعید خطیب زاده در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: آنچه که اکنون  در وین مشاهده می‌کنیم این است که پیشرفت گفت‌وگو ها در مسیر درستی قرار دارد.

وی در بخشی دیگر از صحبت های خود در مورد مذاکرات وین گفت : موفقیت بزرگ این است که بسیاری از ایده‌های ایران تبدیل به کلمات شده است از جمله در حوزه تضامین.

خطییب زاده ادامه داد: همه اطراف مذاکرات وین پذیرفتند که خروج غیر قانونی آمریکا از برجام نباید تکرار شود.ایران به دنبال توافق پایدار است و چیزی جز این را نمی پذیریم.

سخنگوی وزارات امور خارجه افزود: ایران هیچ پیش شرطی را نپذیرفته؛ مذاکرات به اندازه کافی پیچیده است و نباید با اظهارات پیچیده آن را پیچیده تر کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها